تحلیل بورس و بررسی سهام - کلیه تحلیل ها و مطالب این سایت تنها نظر شخصی نویسنده آن است و نباید مبنای خرید و فروش شما قرار بگیرد.

اشتراک ویژه

[register_form]

روش خرید اشتراک ویژه بورسینس:

1 – اشتراک موردنظرتان را ( نقره‌ای و یا طلایی) و براساس مدت زمان از لیست بالا انتخاب کنید.

2 – اطلاعات موردنیاز را وارد کنید (در صورتی که اولین بار است ثبت نام می‌کنید، اگر قبلا ثبت نام کرده‌اید ابتدا در این صفحه وارد حساب کاربری‌تان شوید و سپس به همین صفحه برگردید)

3 – روی دکمه ثبت کلیک کنید تا به سایت بانک و درگاه پرداخت وارد شوید.

4 – پرداخت انلاین را انجام دهید، پس از پرداخت به سایت بازگردانده خواهید شد و حساب کاربری ویژه‌تان نیز بصورت خودکار فعال می‌شود و می‌توانید از مطالب ویژه استفاده نمایید.

 نکته 1 : پیش از کلیک روی دکمه “ثبت ” حتما تمام اطلاعات موردنیاز را در بالای صفحه در فرم وارد کنید.

 نکته 2 : برای استفاده از کد تخفیف، کد موردنظر را در کادر کد تخفیف وارد نمایید و روی Apply کلیک کنید. بعد از اینکار اگر کدموردنظر معتبر باشد، کلمه “معتبر X درصد” نمایش می‌شود.

نکته 3 : برای تمدید اشتراک ویژه، از طریق این لینک وارد حساب کاربری‌تان شوید و سپس در همین صفحه، اشتراک موردنظرتان را انتخاب کرده و روی دکمه ثبت کلیک کنید تا به درگاه پرداخت متصل شده و پرداخت را انجام دهید

توجه داشته باشید، در صورتی حساب کاربری‌تان بصورت ویژه فعال خواهد شد که پرداخت با موفقیت انجام شود. در صورت وجود مشکل در تلگرام به bourseiness_spt@ یا به ایمیل support@bourseiness.com پیام

سایت بورسینس با مجوز رسمی از سازمان بورس اقدام به تحلیل و مشاوره در خصوص خریدوفروش سهام شرکت‌های بورسی می‌نماید. گروه بورسینس و اماکو در قبال سود و زیان کاربران چه از نظر شرعی و چه قانونی هیچگونه مسئولیتی ندارند.