تحلیل بورس و بررسی سهام - کلیه تحلیل ها و مطالب این سایت تنها نظر شخصی نویسنده آن است و نباید مبنای خرید و فروش شما قرار بگیرد.

درباره ما

از مهرماه سال 92 که آغاز به کار کرده‌ایم یکی از اهداف ما در کنار آموزش صحیح و انتقال مطالب آموزشی به کاربران، این بوده که تحلیل‌هایی از منابع معتبر در سایت بورسینس منتشر کنیم.

با درخواست‌ها و تقاضاهای زیادی که برای مشاوره دریافت کردیم، اکنون این فرصت را برای کاربران عزیز فراهم کردیم تا بصورت جامع‌ و حرفه‌ای‌، مطالب تحلیلی و پیشنهادات خریدوفروش سهام را در این سایت دنبال کنند.

جزییات بیشتر در مورد خدمات ما

خدمات این سایت با همکاری شرکت مشاور سرمایه‌گذاری اماکو ارائه می‌شود.

آدرس سایت : http://www.emaco.pro

تهران- انتهای اشرفی اصفهانی- کوچه سعدی پلاک 3 واحد 1

تلفن : 44832840 – 44832840 – 88676574 – 88676718

اعضای هیئت مدیره شرکت اماکو جزء مدرسین و هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی در رشته مدیریت مالی و مدیران شرکتهای بزرگ هلدینگ‌های بورسی هستند که سال‌ها به تدریس علوم مدیریت مالی و سرمایه‌گذاری و همچنین مدیریت و مشاوره شرکت‌های بزرگ کشور اشتغال داشته‌اند.
لذا ما بر این باوریم که با توجه به رسالت شرکت، می‌توانیم حضوری موفق و اثر‌بخش در بازار مالی و سرمایه‌گذاری را در کنار سرمایه‌گذاران داشته باشیم.

با سپاس از همراهی‌تان

سایت بورسینس با مجوز رسمی از سازمان بورس اقدام به تحلیل و مشاوره در خصوص خریدوفروش سهام شرکت‌های بورسی می‌نماید. گروه بورسینس و اماکو در قبال سود و زیان کاربران چه از نظر شرعی و چه قانونی هیچگونه مسئولیتی ندارند.