پذیره‌نویسی در صندوق سرمایه‌گذاری مشترک فام آغاز شد

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار بورس

«صندوق سرمایه گذاری مشترک فام»، اولین صندوق سرمایه گذاری شرکت کارگزاری فیروزه آسیا از 10 اسفند ماه 1392 پذیره نویسی خود را آغاز کرده است. این صندوق در قالب صندوق سرمایه گذاری مشترک سهامی و با حداقل سرمایه 20 میلیارد ریال و حداکثر سرمایه 50 میلیارد ریال در اندازه کوچک راه اندازی شده است.

به گزارش بورسینس به نقل از بورس نیوز به نقل از روابط عمومی فیروزه آسیا، این صندوق در سهام پذیرفته شده در بورس، فرابورس، اوراق مشارکت، گواهی سپرده بانکی و سپرده هاي بانکی، سرمایه گذاري را آغاز خواهد کرد. در حال حاضر بیش از 100 صندوق سرمایه گذاری مشترک در قالب های مختلف در بورس ایران، فعالیت می کنند، که میزان بازدهی بسیاری از آنها طی یک سال اخیر مثبت بوده است.

سحر باقری مدیر سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری مشترک فام، با اشاره به افزایش گرایش سرمایه گذاران برای حضور در صندوق های سرمایه گذاری می گوید: «مشارکت در صندوق های سرمایه گذاری راه حلی مطمئن برای سرمایه گذاران خرد است چرا که با بهره گیری از تجربه و تبحر متخصصان سرمایه گذاری می توانند در بازار سرمایه حضور پیدا کرده و از هزینه های تحلیل و انتخاب سهام خود بکاهند.»

صندوق سرمایه گذاری مشترک فام به همت شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران (سهامی عام) و شرکت کارگزاری فیروزه آسیا (سهامی خاص) تأسیس شده ‌است. مدیر این صندوق، شرکت کارگزاری فیروزه آسیا (سهامی خاص)، و متولی آن، شرکت مشاور سرمایه گذاری معیار (سهامی خاص) است. ضامن نقدشوندگی صندوق سرمایه گذاری مشترک فام نیز شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران (سهامی عام) و حسابرس این صندوق، مؤسسه حسابرسی و خدمات مدیریت کارآزموده کاران است. همه علاقمندان به سرمایه گذاری در این صندوق فرصت دارند از تاریخ شنبه10 اسفند ماه 1392 الی چهارشنبه 14 اسفند ماه، در پذیره نویسی شرکت کنند.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب