عملکرد “خرینگ” تابع عملکرد صنعت خودرو در 93

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

براساس آخرین اطلاعات درج شده بر روی سایت کدال، درآمد هر سهم شرکت رینگ سازی مشهد برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه سال 93 به میزان 180 ریال برآورد شده این در حالی است که درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه سال 92 به میزان 141ریال بوده است و در نتیجه درآمد هر سهم برای سال آینده به میزان 28 درصد نسبت به سال جاری افزایش داشته است.

در همین راستا، رستم زاده، سرپرست حسابداری و مدیریت شرکت رینگ سازی مشهد در گفتگو با بورس نیوز اظهار داشت: وضعیت عملکرد “خرینگ” در سال 93 مشابه وضعیت سال جاری می باشد و تغییر محسوسی نخواهد کرد.

رستم زاده تصریح کرد: در واقع میزان تولید “خرینگ بسته به میزان تولید خودروسازان دارد با توجه به اینکه شرکت رینگ سازی مشهد برای سال آینده سفارش تولید محسوسی نداشته، در نتیجه افزایش تولید چشمگیری نیز در سال 93 نخواهد داشت.

مدیر حسابداری و مدیریت عنوان کرد: در واقع بودجه بندیخرینگ براساس برنامه تولیدی خودروسازان می باشد. همچنین پیش بینی می شود مقدار تولید و نرخ فروش در سال آینده اندکی افزایش یابد و با توجه به اینکه عمده محصول شرکت رینگ می باشد در میزان تولیدی محصول با اندکی افزایش همراه خواهد بود و در نتیجه وضعیت کلی شرکت تفاوت محسوسی با امسال نخواهد داشت.

لازم به ذکر است ظرفیت پیش بینی شده بودجه در سال 93 معادل 72 درصد ظرفیت عملی می باشد و همانطور که گفته شد دلیل عدم استفاده از حداکثر ظرفیت تولید، به علت عدم حداکثر سفارش تولید می باشد.

وی در خاتمه بیان کرد: در مورد صادرات بحث قیمت مطرح است با توجه به اینکه عرضه محصولات مشابه در کشور چین نصف قیمت محصولات ما می باشد لذا قدرت رقابتی نداریم چنانچه قیمت مواد اولیه کاهش یابد، بهای تمام شده محصولات “خرینگ” نیز کاهش خواهد یافت و بنابراین قدرت رقابتی شرکت رینگ سازی مشهد افزایش خواهد یافت زیرا محصولات این شرکت از نظر کیفیت در شرایط بسیار مطلوبی قرار دارد و حتی کیفیت محصولات “خرینگ” نسبت به کشور ترکیه ارجحیت دارد.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: خرینگ

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب