گزارش لحظه‌ای بازار بورس – آرشیو دوشنبه 29 مهر 92

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
بورس تهران

بازار بسته شد. شاخص کل بازار بورس افزایش 300 واحدی را تجربه کرد و روی عدد 73636 واحد آرام گرفت. نماد معاملاتی شبندر با 134 واحد، شپنا با 92 واحد و شبریز با 42 واحد بیشترین تاثیر منفی و نماد معاملاتی تاپیکو با 109 واحد ، فولاد با 103 واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس داشتند. ارزش کل معاملات بورس به 383.2 میلیارد تومان رسید که بیشترین ارزش به معاملات تاپیکو با 60 میلیارد تومان و شبندر با 58.8 میلیارد تومان تعلق داشت. شاخص کل فرابورس هم رشد 6.5 واحدی را تجربه کرد و به 837 واحد رسید. ارزش کل معاملات این بازار هم به 143.5 میلیارد تومان رسید که بیشترین ارزش به معاملات جم با 46.3 میلیارد تومان اختصاص داشت.
——- 12:09 ب.ظ
در دقایق اخر بازار عرضه سنگین سهام تاپیکو توسط حقوقی این سهم نتوانست عطش خریداران این سهم را فرو نشاند.
——- 12:01 ب.ظ
در گروه غذایی غبشهر و وسینا منفی هستند. در نماد “غاذر” و ” غشصفا” و “غشان” با توجه به رسیدن به کف حمایتی ، صف خرید تشکیل شده است
——- 11:56 ق.ظ
عضو ناظر شورای رقابت با بیان اینکه جلسه وزیر صنعت با شورای رقابت به زودی برگزار می‌شود،گفت: با توجه به اینکه واردات خودروهای لوکس با حجم موتور بالای ۲۵۰۰ سی‌سی ممنوع بوده است درآمد دولت از محل ترخیص این خودروها غیرقانونی است.
——- 11:54 ق.ظ
در گروه سرمایه گذاری همه نمادها به وخارزم مثبت هستند
——- 11:54 ق.ظ
زمگسا با محدودیت دامنه نوسان بازگشایی و با صف خرید مواجه شده
——- 11:51 ق.ظ
فشار فروش حقوقی و عرضه حقیقی های بی تحلیل باعث صف فروش شدن “شیران” شد !
——- 11:45 ق.ظ
در گزارش مجمع فوق‌العاده کطبس آمده است که هیئت مدیره با افزایش سرمایه 3 میلیاردتومانی از محل سود انباشته موافقت کرده است. همچنین به استناد مصوبه مجمع فوق العاده ، محل قانونی شرکت از اصفهان به تهران تغییر یافت .
——- 11:43 ق.ظ
در گروه حمل و نقل ، حفاس و حتاید دارای صف فروش و توریل و حتوکا دارای صف خرید هستند
——- 11:36 ق.ظ
عضو کمیسیون برنامه مجلس با اشاره تصویب حذف سه دهک از یارانه بگیران پردرآمد در کمیته اقتصادی این کمیسیون گفت: در صورت تصویب در صحن علنی ۳۰ درصد از پردرآمدها باید حداکثر ۳ ماه پس از تصویب حذف شوند.
——- 11:35 ق.ظ
شبندر و شپنا صف فروش ندارند ولی شبریز همچنان دارای صف فروش میباشد
——- 11:28 ق.ظ
بیشترین تاثیر مثبت روی شاخص مربوط به تاپیکو ، وغدیر و فولاد است و بیشترین تاثیر منفی را شبندر و شپنا و شبریز گذاشته اند. به جرات میتوان گفت اگر معاملات پرحجم و مثبت تاپیکو نبود شاید امروز نیز مانند دیروز بازاری سرتاسر منفی داشتیم
——- 11:27 ق.ظ
در معدنی ها ، “کچاد” و “ومعادن” منفی و کگل مثبت است
——- 11:26 ق.ظ
بهای ارز و سکه در بازارداخلی رو به کاهش نهاده و تعدیل ملایم قیمت‌ها به مرور درحال انجام است. روز گذشته بهای دلاردر بازار داخلی افت محسوس‌تری داشت و البته فاصله قیمت‌ها بر تابلوها و کف بازار هم به مرور به سطوح پایین‌تری می‌رسید. نرخ خرید دلار نیز دیروز به زیر 3000 تومان رسید. به هرروی دلار در مسیر کاهشی افتاده و به مرور تعدیل نرخ آن انتظار واقعی بازار را نشان خواهد داد. برخی دیدگاه‌های کارشناسی البته این روند را نه باور دارند و نه تحلیل درستی می‌دانند، اما بازار وارداتی ایران خواستار دلار 2900 تومانی است و در مقابل بانک مرکزی و صادرکنندگان به دنبال دلار حداقل 3100 تومانی هستند.
——- 11:24 ق.ظ
نمادهای گروه خودرویی یا به صف خرید رسیده اند یا در مثبت کامل هستند و به صف شدن نزدیک میشوند
——- 11:14 ق.ظ
شرکت زرین معدن آسیا در کمتر از 10 ماه بعد از پذیرش در فرابورس، بازدهی بالای 99 درصدی را به سهامداران خود اعطا کرد.
——- 11:13 ق.ظ
داروسازی امین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1392/12/29 بر اساس عملکرد واقعی دوره 6 ماهه را منتشر کرد. در این گزارش، سود سال مالی 92 همان سود قبلی 772 ریالی پیش بینی شده است که در 6 ماهه 80 درصد از این مبلغ را پوشش داده است. بر اساس اطلاعات ارسالی، هیئت‌مدیره تصمیم ‌دارد به ازای هر سهم مبلغ 350 ریال را جهت تقسیم به مجمع عمومی سال مالی 92 پیشنهاد نماید.
——- 10:59 ق.ظ
سیگنال خرید: شکربن با توجه به رسیدن به منطقه حمایتی در حال تشکیل صف خرید است.
——- 10:49 ق.ظ
ایب رییس اتحادیه صادرکنندگان سیمان اهواز گفت: هم‌اکنون وضعیت صادرات سیمان به عراق نسبت به گذشته بهتر است و وضعیت آن را می‌توان مناسب ارزیابی کرد.
——- 10:44 ق.ظ
همچنین شرکت پاکسان اعلام نموده است که با توجه به اینکه بخشی از بدهی های ارزی بانکی بابت سفارشات خارجی تا این تاریخ تسویه نشده است، از این بابت مبلغ 55 میلیارد ریال ذخیره تفاوت نرخ ارز در نظر گرفته و درصورتی که بدهی های فوق با نرخ مرکز مبادلات ارزی تسویه گردد این مبلغ به سود قبل از کسر مالیات اضافه خواهد گردید و مبلغ 324 ریال EPS شرکت را افزایش خواهد داد. مزید اطلاع، شرکت اعلام نموده است که با توجه به ضرورت اصلاح ساختار سرمایه و طرح موضوع توسط هیئت مدیره در مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ 13/12/1391، درصورت تصویب افزایش سرمایه مذکور در مجمع عمومی فوق العاده سرمایه شرکت از مبلغ 135 میلیارد ریال به 540 میلیارد ریال (300 درصد ) افزایش می یابد و محل تامین آن از سود انباشته و درصورت عدم تکافوی سود انباشته از آورده نقدی و مطالبات سهامداران می باشد. مزید اطلاع سرمایه گذاران محترم، افزایش سرمایه شرکت منوط به اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار می باشد که تا کنون نسبت به اخذ مجوز اقدامی صورت نگرفته است.
——- 10:39 ق.ظ
شرکت مواد شوینده پاکسان با نماد “شپاکسا” در دوره 9 ماهه منتهی به 1392/06/31 مبلغ 4125 ریال سود محقق کرده و مانند قبل ، سود 520 تومان را برای سال مالی منتهی به 1392/09/30 پیش بینی کرده است
——- 10:38 ق.ظ
شرکت الکتریک خودرو شرق با هدف تغییر منابع تأمین قطعات اولیه مورد نیاز تولید خود، درصدد فراهم آوردن فرصتی جهت تهیه بخش زیادی از این لوازم توسط تولیدکنندگان داخلی برآمده، به گونه ای که این برنامه طی سه ماهه دوم سال مالی جاری تحقق یافته است. برهمین اساس می توان گفت کاهش بهای تمام شده محصولات ناشی از تأمین داخلی بخش عمده ای از قطعات اولیه مورد نیاز یکی از عوامل مؤثر در پوشش 102 درصدی سود برآوردی “خشرق” طی شش ماهه اول سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 92 بوده است.
——- 10:34 ق.ظ
نیویورک تایمز به نقل از یک مقام بلندپایه دولت آمریکا نوشت: چنین طرحی که تحت آن دارایی‌های مسدود شده ایران در خارج به صورت تدریجی در اختیار این کشور قرار می‌گیرد، از ریسک‌های سیاسی و دیپلماتیک لغو تحریم‌هایی که مورد توافق کشورهای غربی بوده، اجتناب خواهد کرد. همچنین به اوباما امکان می‌دهد بدون برهم زدن تحریم‌های جهانی که آمریکا سال‌ها برای سرهم بندی آنها زمان صرف کرده، در پاسخ به پیشنهادی که ایران در مذاکرات می‌دهد، انعطاف پذیری داشته باشد. اکنون دولت آمریکا با محاسبه پیچیده ای در مورد آینده تحریم‌ها که آنها را در کشاندن ایران به پای میز مذاکره حیاتی می‌داند، روبرو است. مقامات دولت گفته‌اند از سنا خواهند خواست رای گیری درباره لایحه جدیدی با هدف در تنگنا قرار دادن بیشتر صادرات نفت ایران را به بعد از برگزاری دور بعدی مذاکرات در هفتم نوامبر موکول کند.
——- 10:23 ق.ظ
معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه با اشاره به امکان رسیدن به جمع‌بندی در مذاکرات ایران و 1+5 طی 6 ماه تا یک سال در صورت ادامه جدیت در مذاکرات آتی، تأکید کرد که باید سند مکتوبی بین ایران و 6 کشور برای روشن کردن کل مسیر امضاء شود. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نقل از العالم سیدعباس عراقچی در پاسخ به این سوال که آیا در دور آینده مذاکرات در ژنو، احتمال دستیابی به توافقی مکتوب درباره نقشه راه ایران وجود دارد؟ تصریح کرد: حتما باید این‌طور باشد. ما نهایتا باید به سند مکتوبی برسیم که بین شش کشور و ایران امضاء شود و بر اساس یک سند مکتوب که در آن کل مسیر روشن است، پیش برویم.
——- 10:22 ق.ظ
معاون بازار شرکت بورس با بیان اینکه میزان معامله سرمایه‌گذاران حقیقی‌ در بورس طی یک‌ماه اخیر بی‌سابقه بوده است، گفت: آمارها نشان می‌دهد 60 درصد از معاملات روزهای اخیر توسط اشخاص حقیقی انجام شده است
——- 10:17 ق.ظ
تاکید دولت بر استمرار اجرای قانون هدفمند‌سازی یارانه‌ها در بودجه 93 شاید نشانه‌ای از ورود به فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها و به دنبال آن آغاز حذف یارانه انرژی در سال آینده باشد.
——- 10:17 ق.ظ
سیمان داراب با نماد “ساراب” در 6 ماهه منتهی به 1392/06/31 مبلغ 582 ریال سود محقق کرده است و پیش‌بینی جدید سود سال مالی منتهی به 1392/12/29 را نیز با حدود 7 درصد افزایش مبلغ 923 ریال اعلام نموده است
——- 10:13 ق.ظ
“خودرو” با معامله 14 میلیونی دارای صف خرید 23 میلیونی میباشد.
——- 10:08 ق.ظ
وضعیت بازارهای طلا و ارز، قبل و بعد از مذاکرات ژنو، تفاوت چندانی نداشت. بازارها به همان شیوه قبلی، با کمترین تحرک و نوسان قیمتی پیش می‌روند. روز گذشته باز هم خبرهایی با بار مثبت شنیده شد، اما با این وجود، کاهش قابل توجهی در بهای سکه و ارز مشاهده نشد. قیمت اونس جهانی طلا هم اکنون 1321 دلار میباشد. سکه طرح جدید 956 هزار تومان و طرح قدیم نیز 953 هزار تومان معامله میشود.
——- 10:07 ق.ظ
طی هفته گذشته در پی امیدواری‌ها نسبت به مذاکرات هسته‌ای ایران و 5+1 در ژنو و همچنین خوش‌بینی‌ها نسبت به تصمیم کنگره برای پایان دادن به بحران بودجه‌ای آمریکا و بازگشایی دولت و افزایش سقف بدهی‌های دولت آمریکا تا 7 فوریه 2014 که باعث نگرانی درباره تقاضای نفت شده بود، بهای نفت خام در بازارهای جهانی از یک روند کاهشی برخوردار بود و از حدود 102 دلار در هر بشکه تا کمتر از 100 دلار و 80 سنت کاهش یافت
——- 10:04 ق.ظ
بررسی‌ها نشان می‌دهد روند افزایشی نرخ «تورم میانگین» در مهرماه متوقف می‌شود و از آبان‌ماه اقتصاد کشور شاهد کاهش نرخ تورم خواهد بود. روند افزایشی نرخ تورم میانگین از شهریورماه سال 1389 آغاز شد و از آن زمان به بعد، اقتصاد ایران با افزایش پیوسته و ماه‌به‌ماه نرخ تورم مواجه بوده است. به طوری که تورم از نرخ 8/8 درصدی در مرداد سال 1389 به رقم 1/40 درصدی در شهریورماه سال‌جاری رسیده است. بررسی‌های «دنیای اقتصاد» حاکی از این است که حتی در صورت تورم ماهانه صفردرصدی در مهرماه نیز، نرخ تورم یا «تورم میانگین»، در این ماه افزایشی خواهد بود؛ اما از آبان‌ماه نرخ تورم مجددا به سطح حدودا 40 درصدی کاسته شده و مسیر نزولی تورم آغاز خواهد شد.
——- 10:01 ق.ظ
شبریز صف فروش ، شبندر و شپنا منفی 3 معامله میشود
——- 9:56 ق.ظ
در پایان معاملات امروز نماد معاملاتی شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید جهت برگزاری مجمع عمومی فوق العاده به منظور تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه، متوقف خواهد شد
——- 9:54 ق.ظ
نماد معاملاتی شرکت های خوراک دام پارس با توجه به تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1392/09/30 و کشاورزی و دامپروری مگسال با توجه به تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1392/12/29، ( بدون محدودیت نوسان قیمت ) با استفاده از مکانیزم حراج تک قیمتی آماده انجام معامله می باشند
——- 9:51 ق.ظ
نماد معاملاتی شرکت های بیمه آسیا با توجه به اعلام تنفس مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده و دارو سازی دکتر عبیدی پس از برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مبنی بر انتخاب اعضای هیات مدیره، ( با محدودیت نوسان قیمت )آماده انجام معامله می باشند
——- 9:50 ق.ظ
سیمانی ها معاملات متعادل و رو به مثبتی دارند. برای سقاین ، سشمال و سبجنو صف خرید تشکیل شده است
——- 9:49 ق.ظ
سرمایه گذاری اعتبار ایران با نماد “خعتبار” در دوره 9 ماهه منتهی به 1392/06/31 مبلغ 271 ریال از سود 317 ریالی را محقق کرده است. برای “خعتبار” صف خرید چیده شده است
——- 9:47 ق.ظ
وتوسم پس از جابجایی 5.9 میلیون سهم، صف خرید 670 هزارتایی دارد.
——- 9:45 ق.ظ
رتاپ” در قیمتهای فعلی با قرار گرفتن در کف حمایتی و p/e پایین از سهمهای کم ریسک گروه رایانه میباشد
——- 9:44 ق.ظ
در گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته به آن همه نمادها به جز نماد “سیستم” مثبت هستند
——- 9:43 ق.ظ
تاپیکو امروز نیز روند طوفانی خود را در پیش گرفته و با حجم معاملات بالا صف خرید 16 میلیونی دارد. پارسان متعادل است و حجم معاملات کمی دارد
——- 9:42 ق.ظ
در گروه ساختمانی ، وساخت، آ ث پ ، ثباغ و ثاژن مثبت و بقیه نمادها منفی هستند.
——- 9:40 ق.ظ
تحرکات حقوقی ها را در بازار دیروز از اینجا بخوانید
——- 9:37 ق.ظ
فشار فروش در پالایشگاهی ها دوباره بالا رفت و باعث منفی شدن شاوان نیز شد.
——- 9:33 ق.ظ
داروسازی امین با نماد ” دامین ” در دوره 6 ماهه منتهی به 1392/06/31 مبلغ 772 ریال سود محقق کرده است.
——- 9:32 ق.ظ
گری لوئیس در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در پاسخ به اینکه با توجه به پیش‌بینی روند مثبت مذاکرات ایران – آمریکا و گروه 5+1 آیا در روابط سازمان ملل هم تأثیرگذار خواهد بود، گفت: سازمان ملل متحد و ایران سالهاست با هم همکاری دارند و با روند مثبت مذاکرات این رابطه بهتر از گذشته خواهد شد. نماینده سازمان ملل متحد در ایران افزود: من هم پیگیر هستم که رابطه بین ایران و سازمان ملل متحد بیش از پیش باشد. *رئیس جهانی برنامه توسعه ملل متحد به ایران می‌آید گری لوئیس در پاسخ به اینکه جدیدترین برنامه‌ای که قرار است از سوی سازمان ملل متحد در ایران انجام شود چیست؟ گفت: در حال حاضر برنامه‌های قبلی با ایران را ادامه می‌دهیم و تشویق می‌کنیم که سران سازمان ملل متحد برای قراردادهای مشترک به ایران بیایند. وی گفت: در این راستا خانم «کارک» رئیس سازمان جهانی UNDP(برنامه توسعه‌ ملل متحد) چند روز دیگر به ایران می‌آید.
——- 9:31 ق.ظ
در گروه سرمایه گذاریها ، محصولات شیمیایی ، فلزات اساسی و گروه مواد غذایی اکثرا نمادها در قیمتهای مثبت معامله میشوند. گروه قندی برخلاف دیروز که همگی سبزپوش بودند امروز همه نمادها در منفی معامله میشود
——- 9:29 ق.ظ
پتروشیمی ها اکثرا مثبت هستند ، در نماد “جم” صف خرید تشکیل شده
——- 9:24 ق.ظ
شرکت قند اصفهان با نماد ” قصفها ” در دوره 6 ماهه منتهی به 1392/06/31 مبلغ 315 ریال (معادل 47 درصد) محقق کرده و سال مالی 92 را نیز با کمی افزایش ، مبلغ 669 ریال پیش بینی کرده است
——- 9:23 ق.ظ
رمپنا پس از دو روز منفی امروز مثبت معامله میشود. اخابر نیز در 250 تومان در حال معامله است
——- 9:20 ق.ظ
از فشار فروشی که در ساعات قبلی از شروع معاملات وجود داشت کاسته شده و اکثر نمادهای بازار مثبت هستند. در نمادهای خودرویی و بانکی نیز اکثر نمادها مثبت است
——- 9:19 ق.ظ
وضعیت بازار بهتر از دیروز است، تا الان شاخص به کمک تاپیکو، وغدیر و فولاد رشد 269 واحدی داشته است. پالایشگاهی ها رو به مثبت هستند و شاوان به صف خرید نزدیک میشود
——- 9:17 ق.ظ
شرکت فرآوری مواد معدنی ایران با نماد “فرآور” در دوره 6 ماهه منتهی به 1392/06/31 مبلغ 435 ریال (65 درصد پوشش) محقق کرده و سود سال مالی 92 را نیز همان پیش بینی قبلی 667 ریال اعلام نموده است.
——- 9:15 ق.ظ
شرکت نفت پاسارگاد با نماد “شپاس” و سرمایه 60 میلیارد تومانی، در دوره 6 ماهه منتهی به 1392/06/31 مبلغ 2555 ریال محقق کرده است. نسبت به دوره مشابه سال قبل مقدار تولید 35 درصد کاهش، مقدار فروش 49 درصد کاهش و مبلغ فروش 6.5 درصد افزایش یافته است
——- 9:12 ق.ظ
شرکت فولاد خوزستان با نماد “فخوز” در دوره 6 ماهه منتهی به 1392/06/31 مبلغ 4673 ریال محقق کرده و پیش بینی سود سال مالی 92 را نیز همان مبلغ 7769 ریال اعلام نموده است
——- 9:09 ق.ظ
نماد معاملاتی شرکت شیشه همدان با توجه به عدم کشف قیمت در روز معاملاتی قبل ( بدون محدودیت نوسان قیمت ) آماده انجام معامله می باشد
——- 9:07 ق.ظ
شرکت خدمات انفورماتیک با نماد “رانفور” در 6 ماهه منتهی به 1392/06/31 مبلغ 604 ریال سود محقق کرده و پیشبینی سود سال مالی 92 را از 2525 ریال به 3005 ریال افزایش داده است. این گزارش مناسب باعث شد صف خرید برای “رانفور” تشکیل شود
——- 9:07 ق.ظ
سبحان دارو در 6 ماهه 2813 ریال از سود سال مالی 92 را محقق کرده است
——- 9:04 ق.ظ
شرکت فولاد مبارکه با نماد”فولاد” در 6 ماهه مبلغ 492 ریال (معادل 61 درصد) از سود 804 ریالی سال مالی 92 را پوشش داده است. دلایل تغییر اطلاعات نسبت به اطلاعیه قبلی کاهش بهای تمام شده ناشی از افزایش تولید آهن اسفنجی و کاهش آهن اسفنجی خریداری شده بوده است .
——- 8:59 ق.ظ
صف خرید “ونفت” به 32 میلیون کاهش یافته
——- 8:56 ق.ظ
شاوان و شبندر در منفی کامل هستند ولی صف فروش در کار نیست
——- 8:54 ق.ظ
نماد معاملاتی شرکت توسعه معادن روی (نماد “کروی”) با توجه به ابهام در ارائه اطلاعات، متوقف شد
——- 8:52 ق.ظ
سرمایه گذاری صنایع شیمیائی ایران با نماد “شیران” در 9 ماهه منتهی به 1392/06/31 مبلغ 5585 ریال از سود 7450 ریالی سال مالی 92 را محقق کرده است
——- 8:51 ق.ظ
شرکت هلدینگ خلیج فارس در سال مالی منتهی به 31 خرداد 92 مبلغ 733 ریال محقق کرده است
——- 8:44 ق.ظ
امروز وضعیت بانکی ها بهتر از روز پیش است. در نمادهای خودرویی برای خودرو صف خرید چیده شده
——- 8:40 ق.ظ
نمادهای معاملاتی دزهراوی و شاملا نیز به دلیل تعدیل مثبت متوقف شدند
——- 8:39 ق.ظ
شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال با سرمایه ای معادل 3 میلیارد تومان پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفند 92 براساس عملکرد واقعی دوره 6 ماهه را منتشر کرده است. “زمگسا” برای هر سهم مبلغ 3983 ریال سود خالص پیش بینی کرده که در دوره 6 ماهه موفق به تحقق مبلغ 2149 ریال (معادل 54 درصد) شده است. این شرکت که در پیش بینی اخیر عایدی خالص هر سهم را با تعدیل مثبت بیش از 24 درصدی همراه ساخته است علت تغییر را افزایش نرخ فروش شیر و کاهش بهای تمام شده به دلیل کاهش نرخ خرید مواد اولیه عنوان نموده است.
——- 8:37 ق.ظ
در نماد “ونفت” که خبرهای بنیادی خوبی به گوش میرسد صف خرید بیش از 90 میلیونی چیده شده است
——- 8:36 ق.ظ
برای پالایشگاهی ها ابتدا صف فروش چیده شده بود ولی الان خریدارها در حال افزایش هستند و صف فروش کم رنگ تر میشود
——- 8:35 ق.ظ
قبل از شروع بازار نمادهای معاملاتی چفیبر ، فایرا و وملی به دلیل تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم متوقف شدند
——- 8:34 ق.ظ
با نام خدا گزارش لحظه‌ای بازار بورس در روز دوشنبه 29 مهر 92 را آغاز می‌کنیم.
——- 8:30 ق.ظ

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب