اعلام عملکرد پلاسک برای سال 93

پیروز
پیروز
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

به گزارش بورسینس به نقل از پرشین تحلیل ,شرکت وکار” href=”https://www.bourseiness.com/groups/PLKK/” target=”_blank”>پلاسکوکار پیش بینی سود هر سهم خود برای سال مالی92 را در جدید ترین گزارش 9 ماهه مبلغ 129 ریال زیان اعلام کرده است . این در حالی است که در گزارش های قبلی پیش بینی سود هر سهم را مبلغ صفر ریال در نظر گرفته بود . همچنین شرکت در 9 ماهه نخست سال جاری مبلغ 203 ریال زیان شناسایی کرده است . دلايل انحراف فروش،قيمت تمام شده و نهايتا سود و زيان پيش بيني شده عمدتا بابت کاهش عدم تحقق توليد سايپا و کاهش تخصيص MRP به شرکت وکار” href=”https://www.bourseiness.com/groups/PLKK/” target=”_blank”>پلاسکوکار مي باشد.”

شرکت وکار” href=”https://www.bourseiness.com/groups/PLKK/” target=”_blank”>پلاسکوکار پیش بینی سود هر سهم سال مالی93 را نیز منتشر کرد بر اساس این گزارش شرکت سود هر سهم خود را برای سال آینده را مبلغ 4 ریال اعلام کرده است که با توجه به آخرین پیش بینی که برای سال 92 اعلام کرده است 103 درصد تعدیل مثبت داشته است .

در پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي 93 نسبت به سال مالي 92 مبلغ فروش 95 درصد افزايش، بهاي تمام شده کالاي فروش رفته 97 درصد افزايش، سود ناخالص 75 درصد افزايش و سود عملياتي 627 درصد افزايش داشته است.

شرکت درخصوص پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي 93 توضيحات ذيل را ارائه نموده است:

“در پيش بيني سال مالي 93 با توجه به افزايش توليد محصولات سپر و داشبورد تيبا و همچنين افزايش توليد ساير محصولات و تغييرات عمده در ترکيب توليد (با توجه به برنامه توليد شرکت سايپا) و همچنين افزايش نرخ فروش محصولات اين شرکت در سال 93 (به جهت جبران بخشي از هزينه هاي استهلاک سايت جديد (کاسپين قزوين) و هزينه حمل از مسير قزوين به کاشان-ساوه و تهران) مبلغ کل فروش نسبت به سال 92 از رشد قابل توجهي برخوردار بوده است، لذا اين شرکت با توجه به MRP تخصيص داده شده در سال 93 پيش بيني مي نمايد به مبلغ فروش گزارش شده دست يابد.”

شرکت پيش بيني مصارف ارزي سال مالي منتهي به 29/12/93 را به ترتيب به شرح ذيل اعلام نموده است:

– مصارف ارزي:

خريد مواد اوليه و قطعات به مبلغ ( 7،000،000 يورو ) با نرخ برابري 33،000 ريال به ازاي هر يورو که دليل افزايش مصارف ارزي در سال مالي 93 نيز رفع مشکلات ناشي از تحريمها و کمبود نقدينگي جهت خريد خارجي مي باشد.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: پلاسک

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
پیروز

پیروز

سلام. درج پیشبینی مسابقات پلکان و گزارش های کدال در سایت بورسینس به عهده بنده است. لطفا نظرات خود را در رابطه با مطالب انتشاری در بخش دیدگاه بیان کنید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب