مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو : واقعی شدن نرخ ارز موجب رشد صادرات خودرو می‌شود

اخبار شرکت های بورسی
اخبار شرکت های بورسی

 مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از برنامه‌ریزی برای صادرات محصولات تولیدی، رسیدن به بالانس ارزی و توسعه سهم در بازارهای بین‌المللی خبر داد.

به گزارش بورسینس به نقل از گروه دریافت خبر ایسنا، هاشم یکه‌زارع در روز ملی صادرات با بیان این مطلب و با تاکید بر ایجاد راه‌کارهای جدید در امر صادرات به عنوان گامی در جهت اقتصاد بدون نفت، اظهار کرد: باید با گشایش بازارهای جدید صادراتی برای افزایش میزان فعلی صادرات تلاش شبانه‌روزی کرد.

وی افزود: توسعه محصولات با برند ایران‌ خودرو و تولید خودروهای مطابق با ظرفیت بازارهای هدف باید در دستور کار معاونت‌ صادرات گروه صنعتی ایران خودرو قرار گیرد.

یکه‌زارع تاکید کرد: تمامی فعالیت‌های صادراتی گروه صنعتی ایران خودرو در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید و برنامه‌های راهبردی وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت و استفاده از ظرفیت‌های دیپلماسی صورت خواهد گرفت.

وی واقعی شدن نرخ ارز را موجب بهبود و توسعه فعالیت‌های صادراتی برای گروه صنعتی ایران خودرو دانست و خاطرنشان کرد: با ادامه روند افزایش تولید و به‌کارگیری مکانیزم‌هایی در صادرات، در برنامه‌ای سه ساله بالانس ارزی در ایران خودرو رخ خواهد داد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو توسعه شبکه خدمات پس از فروش از بعد تعمیراتی و تامین قطعات یدکی در بازارهای هدف صادراتی، رعایت قیمت تمام شده با تاکید بر سودآوری، آموزش نوین نیروی انسانی و استفاده از شیوه‌های جدید بازاریابی را از مهم‌ترین برنامه‌ها در حوزه صادرات دانست.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید بدون درج نظر نیز از نظرات مطلع شوید، برای اینکار اینجا کلیک کنید.

.

.


نکات مهم

  • پاسخ‌هایی که به دیدگاه‌ کاربران گرامی داده می‌شود صرفا نظر شخصی نویسنده دیدگاه است و مسئولیت استفاده از این اطلاعات بر عهده کاربران خواهد بود.
  • دیدگاه‌هایی که دارای متن‌های تبلیغاتی، مشخصات شخصی و مطالب غیرمرتبط هستند پذیرفته نمی‌شوند.
  • لطفا سوال‌تان را واضح و شفاف بپرسید (خود را جای دیگران قرار دهید).
  • سوالات مبهم و تکراری (قبلا در نظرات جواب داده شده) پاسخی دریافت نمی‌کنند.