رفع چالش ها و ابهامات میان بورس و شرکت ملی صنایع پتروشیمی

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار بورس

به گزارش بورسینس به نقل از خبرگزاری مهر، در نشستی که به تازگی میان مدیران ارشد بازار سرمایه و مسئولان شرکت ملی صنایع پتروشیمی و انجمن کارفرمایان صنعت پتروشیمی تشکیل شد، مقرر گردید تا به منظور تعامل مستمر بازار سرمایه و پتروشیمی ها و رسیدگی به مسائل و مشکلات موجود و همچنین اتخاذ راهکارهای مناسب، اتاق گفتگویی هر ماه یک بار برگزار شود که بازخورد های تشکیل این اتاق گفتگو میان فعالان بخش پتروشیمی و بازار سرمایه بسیار مثبت بوده است.

دبیر انجمن صادرکنندگان صنعتی، معدنی و خدمات فنی مهندسی با استقبال از تشکیل اتاق گفتگو گفت: یکی از موضوعات مهمی که باید در اتاق گفتگو بررسی شود، موضوع چگونگی عرضه محصولات پتروشیمی در بورس کالا است که به طور قطع با همفکری دست اندرکاران بازار پتروشیمی و بورس کالا، مشکلات کنونی به سرعت رفع خواهد شد.

رحمان پورقربان افزود: در اتاق گفتگو پس از همفکری اهالی بازار سرمایه و پتروشیمی، نظرات، پیشنهادات و راه حل های دو طرف برای رفع مشکلات مطرح می شود و به طور قطع سازمان بورس و بورس کالا نیز اقدامات لازم را برای بهبود روند معاملات اتخاذ می کند.

وی با بیان اینکه بورس کالا بهترین مکان برای عرضه و رسیدگی به مشکلات خریداران و فروشندگان محصولات پتروشیمی است، اظهار داشت: بارها اعلام کرده ام که نظارت بر بازار پتروشیمی در مکانی متمرکز یعنی بورس کالا به مراتب راحت تر از بازارهای سنتی و غیر رسمی است و امیدوارم پس از برگزاری جلسات اتاق گفتگو، اهداف مهم صنعت پتروشیمی کشور با کمک مجموعه بازار سرمایه به خوبی دنبال شود.

همچنین علی محمد گودرزی، مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز که در نشست مدیران ارشد بازار سرمایه و شرکت ملی صنایع پتروشیمی حضور داشت، اعلام کرد که اتاق گفتگو، ابتکاری از سوی شرکت ملی صنایع پتروشیمی بود که به مسوولان بورس پیشنهاد شد و آنها نیز به برگزاری این اتاق پاسخ مثبت دادند.

گودرزی افزود: اتاق گفتگو مرکز سیاست گذاری های مهم برای رفع چالش ها و ابهامات میان بورس و شرکت ملی صنایع پتروشیمی خواهد بود و فعالان بخش پتروشیمی به زودی ثمرات ایجاد این اتاق را خواهند دید.

 

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب