پیش بینی رشد بورس با ورود نقدینگی های جدید

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار بورس

توجه به روند مثبت تحولات سیاسی کشور و ادامه دار بودن آن و همچنین انتشار گزارش های شش ماه شرکت ها و احتمال اعلام پوشش های مناسب شش ماهه سودها، روند کلی مثبت بازار سرمایه ادامه یابد.

پیش بینی می شود بازار سهام روند صعودی آرام اما ادامه داری را در ماه جاری تجربه کند.

میلاد سعد آبادی، کارشناس بازار سرمایه در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، در خصوص روند معاملات گفت: در حال حاضر با توجه به عدم رونق در بازارهای مسکن و طلا و ارز نقدینگی های جدیدی به سمت بازار سرمایه روانه شده است.

وی پیش بینی کرد: با توجه به روند مثبت تحولات سیاسی کشور و ادامه دار بودن آن و همچنین انتشار گزارش های شش ماه شرکت ها و احتمال اعلام پوشش های مناسب شش ماهه سودها، روند کلی مثبت بازار سرمایه ادامه یابد.

وی با اشاره به اینکه اکثر صنایع بازار در شرایط خوبی قرار دارند، گفت: سهام گروه های پتروشیمی، پالایشگاهی، فولادی و معدنی احتمالا گزارش های شش ماهه خوبی خواهند داشت.

این کارشناس کارگزاری بانک آینده، درباره گروه های مختلف بازار به خودرویی ها اشاره کرد و اظهار داشت: مدتی است که خبرهای خوبی از گروه خودرویی منتشر شده است.

وی با اشاره به خبرهای خوب گروه خودرویی ها گفت: درباره خبرهای خوب این گروه می توان به احتمال کاهش تحریم های مربوط به این صنعت و همچنین کاهش میزان پیش پرداخت برای واردات کالا و خدمات این صنعت که در دولت دهم از 10 درصد به 130 درصد معادل ریالی رسیده بود، به دستور بانک مرکزی به 30 درصد ، اشاره کرد.

وی پیش بینی کرد: شرکت های این گروه گزارش های شش ماهه جذابی نخواهند داشت ولی افق بلند مدت فعالیت شرکت های این صنعت روشن است.
کارشناس کارگزاری بانک تات در ادامه رصد صنایع مختلف به بانکی ها اشاره کرد و در خصوص گروه سیمانی ها نیز تصریح کرد: پیش بینی می شود که روند صعودی این گروه فعلا ادامه دار باشد.

 

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: ادامه دار بودن رونق بورس, رشد بورس با ورود نقدینگی

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب