دریافت مجوز افزایش قیمت محصولات شوینده شایعه ای بیش نیست!

شیرازی
شیرازی
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter

خبرهای اعلام شده مبنی بر افزایش نرخ مواد شوینده در حد یک شایعه می باشد و در حال حاضر هیچ ابلاغیه ای مبنی بر افزایش نرخ مواد شوینده به شرکت های تولیدی اعلام نگردیده است ولی با توجه به درخواستهای ارایه شده به سازمان حمایت از مصرفکنندگان پیگیر مجوز افزایش قیمت هستیم که میزان آن مشخص نیست .

در روز گذشته خبری مبنی بر افزایش 15 درصدی نرخ مواد شوینده اعلام گردید که پیشتر با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته مبنی بر بسته پیشنهادی دولت برای خروج غیر تورمی از رکود قرار بود پس از پایان ماه مبارک رمضان این افزایش نرخ بر روی مواد شوینده اعمال می گردد.

در همین راستا، مدیر مالی شرکت گلتاش در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: در حال حاضر هیچگونه تعاملی میان انجمن صنایع شوینده با سازمان حمایت از تولیدکننده و مصرف کننده برقرار نگردیده است برهمین اساس اخبار اعلام شده مبنی بر افزایش نرخ مواد شوینده در حد یک شایعه می باشد و تاکنون هیچ ابلاغیه ای در خصوص افزایش نرخ مواد شوینده اعلام نگردیده است.

سروش نامدارپور به تأثیر افزایش نرخ مواد شوینده بر سوددهی شرکت های تولیدی این محصولات اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه در بسته ارایه شده از سوی دولت در خروج غیر تورمی از رکود به آزادسازی نرخ ارز مواد اولیه نیز اشاره شده است برهمین اساس از این پس شرکت های تولید کننده مواد شوینده بایستی با قیمت های بالاتری نسبت به دوره قبل برای خرید مواد اولیه محصولات شرکت خود اقدام نمایند که منجر به تأثیر ناچیز افزایش حاشیه سود شرکت های تولیدی از جمله گلتاش می گردد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در صورت اعمال افزایش نرخ مواد شوینده می بایست تأثیر این موضوع بر صورت های مالی و سود پیش بینی شده سال جاری لحاظ گردد.

دسته بندی : تحلیل ها

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب