افزایش 50 درصدی قیمت ها در "غاذر"

شیرازی
شیرازی
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter

ناصر حقی سیف الدین ، مدیر مالی شرکت کشت و صنعت پیاذر در گفتگو با خبرنگار اکوبورس، از احتمال افزایش نرخ مواد غذایی تا پایان شهریور ماه امسال خبر داد.

وی با اشاره به افزایش بهای تمام شده محصولات شرکت های غذایی در سال جاری عنوان کرد: امسال به طور میانگین بهای تمام شده محصولات در حدود 25 درصد افزایش یافته است. به منظور پوشش هزینه ها قرار است جلساتی با شورای قیمت گذاری برگزار و مجوز افزایش نرخ ها تصویب شود.

سیف الدین افزود: میزان افزایش نرخ ها با توجه به شرکت های مختلف متفاوت خواهد بود. اما با قطعیت می توان گفت که افزایش نرخ ها تا پایان شهریور ماه اتفاق خواهد افتاد. چرا که تاکنون نیز به دلیل ماه مبارک رمضان از افزایش نرخ ها جلوگیری شده است.

مدیر مالی شرکت کشت و صنعت پیاذر در رابطه با “غاذر” نیز عنوان کرد: شرکت افزایش هزینه های خود را در سال جاری هم از طریق افزایش نرخ ها و هم افزایش مقدار فروش پوشش داده است. بنابراین چنانچه از این پس نیز افزایش نرخی تصویب شود به سودآوری “غاذر” خواهد افزود.

وی افزود: وضعیت شرکت هم از لحاظ تولید و هم فروش در مقایسه با سال گذشته بهترشده است. به محض تصویب قیمت ها از سوی شورای قیمت گذاری نیز مراتب از طریق سامانه کدال به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار اکوبورس، شرکت کشت و صنعت پیاذر در سال جاری نسبت به سال گذشته به طور میانگین بیش از 50 درصد افزایش نرخ در محصولات خود داشته است.

میزان افزایش نرخ و عملکرد شرکت طی سال گذشته و سه ماهه اول امسال در جدول زیر آمده است. با مشاهده این جدول می توان دید که شرکت در برخی از مصولات همچون آرد سوخاری 150 گرمی و جو پوست کنده، افزایش قیمتی بیش از 100 درصد داشته است.

 http://dl.bourseiness.com//2014/08/IMG11343700.jpg

دسته بندی : تحلیل ها

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب