آخرین مهلت دریافت سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
سهام عدالت

مدیرکل دفتر امور سهام تخصیصی و عدالت از پایان مهلت ثبت نام نهایی دارندگان دعوتنامه سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی در شرکتهای تعاونی سهام عدالت در مردادماه سال جاری خبر داد.

اسمعیل مختاری دولت آبادی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم گفت: تمام دارندگان دعوتنامه سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی که تاکنون موفق به ثبت نام نهایی و دریافت برگه سهام عدالت نشده اند تا پایان مرداد ماه جاری فرصت دارند تا با مراجعه به شرکت های تعاونی سهام عدالت شهرستانی نسبت به ثبت نام نهایی و دریافت برگه های سهام عدالت اقدام کنند.

مدیرکل دفتر امور سهام تخصیصی و عدالت سازمان خصوصی‌سازی در خصوص احتمال تمدید این زمان نیز اذعان داشت: در صورتی که تعداد جامانده‌های ثبت نام کننده زیاد باشد احتمال تمدید این زمان جهت ثبت نام نهایی و دریافت برگه سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی وجود خواهد داشت.
وی با اشاره به این که استان تهران بیشترین تعداد دعوتنامه سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی در کشور را دارد افزود: این تعداد مشمولین کارگران فصلی و ساختمانی در استان تهران یک میلیون و 110 هزار نفر را شامل می‌شود.

دولت آبادی در مورد تعداد کل مشمولین این گروه نیز گفت: تعداد کارگران فصلی و ساختمانی مشمول دریافت سهام عدالت یک میلیون و 960 هزار خانوار است که در مجموع با احتساب اعضاء خانوار آنها، تعداد کل مشمولین سهام عدالت این گروه 6 میلیون و 550 هزار نفر برآورده شده است.

وی در پایان به دارندگان برگه های سهام عدالت توصیه کرد: سهام عدالت این دسته از افراد قابلیت خرید و فروش ندارد و فروش وکالتی آن نیز غیرقانونی است.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
 • باشگاه مشتریان با جایزه
 • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
 • دریافت اعتبار معاملاتی
 • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
 • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
 • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
 • شناخته‌شده‌ترین اساتید
 • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
 • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: سهام عدالت

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
1 نظر
 1. لعنت به هرچی مدیر ومسئول مفت خور،بی لیاقته.
  هر وقت رفتیم برا ثبت نام سهام عدالت مردتیکه بی سواد پشت میز نشین میگفت سایت بسته است،….هنوز اعلام نکردن، به قشر کارگر تعلق نمیگیره، ……. آخر سر هم وقتی دید با رییس بازرسی از ادارت رفتیم پیشش برگشت گفت که جناب رییس ایشون سهل انگاری کردن ودروقت مقرر اعلام شده نیامدند الان دیگه مهلتش گذشته…….
  یکسری آدمهای خون آشام ،حرام خور گذاشتن در رأس که کار روزگار این مردم رو سیاه کنند.
  بعد میگن دولت ما اسلامیه……
  آره اسلامیه ….جیب بری اسلامی،. نه جمهوری اسلامی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب