استاندارد یورو۴ در تولید همه خودروها از اول مهر

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
خودروسازان بورسی

وزیر صنعت با بیان این که تا یک سال گذشته خودروها با استاندارد یورو۲ تولید می‌شدند گفت: از مهرماه امسال براساس تصمیمات صورت گرفته تمام خودروها مجهز به استاندارد یورو۴ خواهند بود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، محمدرضا نعمت زاده امروز در حاشیه نشست تخصصی صنعتی و تجاری دولت در بسته خروج از رکود با حضور در جمع خبرنگاران با شفافیت مالیاتی به ارائه توضیحاتی پرداخت و اظهار داشت: در حال حاضر سه میلیون کسبه و 500 تا 700 هزار واحد صنفی که فاقد مجوز رسمی هستند در کشور فعالیت می‌کنند که در مرحله نخست باید به این واحدها رسمیت دهیم چون نمی‌توانیم از کالاهای قاچاق مالیات دریافت کنیم.

خودروسازان

وی با بیان این مطلب که باید تمام واحدهای صنعتی به دستگاه پز مجهز شوند گفت: قرار است پول دستگاه های پز از محل مالیات آینده واحدهای صنفی تا مین شود تا بهانه ای برای عدم توانایی پرداخت وجوه برای خرید صندوق وجود نداشته باشد.

وزیر صنعت در رابطه با کیفیت خودروهای داخلی نیز اظهار داشت: طبق آمار کیفیت خودروهای داخلی هرسال در حال افزایش است و همکاران در حوزه بازرسی و نظارت نیز براین موضوع نظارت لازم را اعمال می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه برخی از مشکلات صنعت خودرو در استفاده از تولیدات با کیفیت نامناسب ناشی از اعمال تحریم ها بوده است گفت: اعمال تحریم ها باعث شد تا قطعات مناسب و با کیفیت در اختیار تولیدکنندگان قرار نگیرد همین موضوع تولید نهایی خودرو را با مشکلاتی همراه نموده است.

نعمت زاده با بیان اینکه حتی الامکان خودروسازان کشور از قطعات متفرقه در محصولات خود استفاده نمی‌کنند تصریح کرد: با لغو تحریم صنعت خودرو امیدواریم سطح کیفی خودروها و داخلی سازی قطعات رشد بیشتری پیدا کند.

وی اضافه کرد: صنعت خودروی کشور نیم قرن تجربه دارد و هر ساله با افزایش اشتغال و گردش مالی نقش بسیاری را در توسعه بخش تولید انجام داده است.

وزیر صنعت با بیان این مطلب که تا یک سال گذشته خودروها با استاندارد یورو2 تولید می‌شدند گفت: از مهرماه امسال براساس تصمیمات صورت گرفته تمام خودروها مجهز به استاندارد یورو4 خواهند بود.

 

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب