گزارش چند شرکت بورسی در کدال

شیرازی
شیرازی
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter

گروه بهمن در آخرین پیش‌بینی درآمد هر سهم سال مالی 93 را بدون تغییر نسبت به پیش‌بینی‌های قبلی اعلام کرد. علاوه بر این، شرکت پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی 93 را در اسفندماه 92 به صورت حسابرسی شده مبلغ 300 ریال اعلام کرده بود که در گزارش جدید نیز همین مبلغ اعلام شده است. همچنین، «خبهمن» در سه‌ماهه نخست سال مالی 93 (31) ریال زیان کنار گذاشته است. افزون بر این، شرکت پیش‌بینی سود هر سهم تلفیقی برای سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 93 را نیز مبلغ 417 ریال اعلام کرد. افزون بر این، شرکت پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 92 را در در زمان‌های مختلف مبلغ 425 ریال اعلام کرده بود که مطابق صورت‌های مالی حسابرسی‌شده و نشده مبلغ 435 ریال محقق شد.

 

شرکت ایران یاسا تایر و رابر با انتشار عملکرد سه ماهه نخست سال مالی 93 اعلام کرد که در این دوره از مبلغ 3232 ریال EPS معادل 72 ریال آن را محقق کرده است. علاوه بر این، شرکت پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 93 را براساس سرمایه 80 میلیارد ریالی در اسفندماه 92 به مبلغ 3210 ریال و در فروردین‌ماه 93 به صورت حسابرسی شده و همچنین در مردادماه امسال به مبلغ 3/233 ریال اعلام کرد و طی دوره سه ماهه نخست امسال مبلغ 72 ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت. براساس این گزارش، هیات‌مدیره این شرکت قصد دارد 50 درصد سودخالص سال مالی 93 را جهت تقسیم میان سهامداران به مجمع عمومی عادی صاحبان سهام پیشنهاد کند.

 

پیش‌بینی سود هر سهم شرکت گروه صنعتی بارز در مردادماه امسال معادل 22 درصد افزایش یافت و طی سه ماه با اختصاص 449 ریال سود به ازای هر سهم معادل 24 درصد از پیش‌بینی‌هایش را پوشش داد. علاوه بر این، شرکت پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی 93 را با سرمایه 833 میلیارد و 125 میلیون ریال در بهمن و اسفندماه 92 (حسابرسی‌شده) مبلغ 1514 ریال و در مردادماه مبلغ 1849 ریال اعلام کرد و طی دوره سه‌ماهه نخست سال با اختصاص 449 ریال سود به ازای هر سهم معادل 24 درصد از پیش‌بینی‌هایش را محقق کرد. درسویی دیگر، این شرکت پیش‌بینی درآمد تلفیقی هر سهم سال مالی 93 را با سرمایه 833 میلیارد و 125 میلیون ریال مبلغ 1531 ریال و در مردادماه امسال مبلغ 1866 ریال اعلام کرد. بر اساس این گزارش هیات‌مدیره، این شرکت در نظر دارد 60 درصد سود خالص سال مالی 93 را به عنوان سود نقدی هر سهم به مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام پیشنهاد کند.

دسته بندی : گزارش شرکت ها

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب