بررسی روند "لابسا" تا پایان سال

شیرازی
شیرازی
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter

براساس آخرین اطلاعات درج شده بر روی سایت کدال، درآمد هر سهم شرکت آبسال برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه سال 93 به میزان 856 ریال برآورد شده این در حالی است که درآمد هر سهم “لابسا” براساس عملکرد واقعی سه ماهه منتهی به 31 خرداد ماه سال جاری به میزان 327 ریال بوده و در نتیجه این شرکت توانسته طی مدت مذکور 38 درصد بودجه خود را پوشش دهد .

 

برهمین اساس، میرزاپور، معاونت مالی شرکت آبسال در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار کرد: چشم انداز شرکت آبسال تا پایان سال 93 بستگی به وضعیت کلان اقتصادی کشور دارد بطوریکه چنانچه اقتصاد کشور از شرایط رکودی موجود خارج شود، “لابسا” شاهد وضعیت بهتری خواهد بود .

 

میرزاپور تصریح کرد: در مقابل احتمال می رود شرکت آبسال، با فرض تداوم روند رکودی در اقتصاد کشور، همچنین به دلیل تعطیلات تابستانی این شرکت که حدود یک ماه بوده و با توجه به گزارش سه ماهه خود، در گزارش 6 ماهه اندکی با تعدیل همراه باشد .

 

معاونت مالی “لابسا” عنوان کرد: با توجه به اینکه تولیدات محصولات شرکت آبسال فصلی می باشد لذا طی 5 ماهه نخست سال معمولاً تولید کولر توسط این شرکت بیشتر می باشد در نتیجه مقدار تولید و فروش در 5 ماهه نخست سال به دلیل بالا بودن تقاضا، بیشتر می باشد اما روند تولید و فروش تا پایان شهریور ماه متعادل می گردد .

 

میرزاپور در خصوص روند مقدار تولید و فروش “لابسا” طی نیمه دوم سال جاری بیان کرد: پیش بینی می گردد که شرکت آبسال مطابق مقدار تولید و فروش خود در نیمه دوم سال، بتواند مطابق میزان برآورد شده در بودجه پوشش دهد .

 

وی در خاتمه افزود: همچنین شرکت آبسال در خصوص صادرات محصولات طی سال جاری نیز برنامه هایی در نظر گرفته است بطوریکه در نظر دارد صادرات خود را افزایش دهد بنابراین انتظار می رود در صورت رفع تحریم ها، “لابسا” بتواند برنامه های صادراتی خود را محقق نماید.

دسته بندی : گزارش شرکت ها

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب