برنامه های “غاذر” جهت تنوع محصولات و افزایش درآمد فروش

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
برنامه های "غاذر" جهت تنوع محصولات و افزایش درآمد فروش

شرکت کشت و صنعت پیاذر در پی بازاریابی محصولات تولیدی و توزیع آنها در بازارهای مقصد موفق به افزایش درآمدهای حاصل از فروش محصولات خود طی شش ماهه نخست امسال شده است.

به گزارش بورسینس به نقل از اکوبورس، شرکت کشت و صنعت پیاذر در پی بازاریابی محصولات تولیدی و توزیع آنها در بازارهای مقصد موفق به افزایش درآمدهای حاصل از فروش محصولات خود طی شش ماهه نخست امسال شده است.

رییس هیأت مدیره شرکت کشت و صنعت پیاذر با بیان این مطلب عنوان کرد: توزیع محصولات تولیدی “غاذر” در حالی طی سال های گذشته بر عهده شرکت پخش البرز گذاشته شده بود که طی سال جاری در پی بروز مشکلاتی با شرکت مذکور، برنامه توزیع محصولات مستقیماً از طریق “غاذر” انجام می پذیرد. البته در حال حاضر مذاکراتی جهت رفع مشکلات مذکور انجام می شود که امیدواریم بزودی به نتیجه مثبت برسد.
 
خلیل قلی پور افزود: توزیع محصولات توسط “غاذر” موجب شد تا درآمدهای حاصل از فروش محصولات طی نیمه نخست امسال نسبت به دوره مشابه سال گذشته با افزایش همراه شود و در مقابل هزینه های ناشی از این امر کاهش یابد. به گونه ای که درآمد سه میلیارد و 700 میلیون تومانی در حالی طی شش ماهه اول امسال محقق شده که این مبلغ در دوره مشابه سال گذشته سه میلیارد و 300 میلیون تومان بوده است.
 
وی در خصوص وضعیت سودآوری شرکت طی نیمه اول امسال ابراز داشت: اگرچه وضعیت تقاضا برای محصولات تولیدی “غاذر” همواره طی نیمه دوم سال بهتر از نیمه اول می باشد و بخش عمده ای از مقدار فروش برآوردی طی شش ماهه دوم محقق می شود، اما با این حال این مجموعه موفق به پوشش 48 درصدی سود برآوردی 406 ریالی براساس عملکرد شش ماهه اول امسال شده است.
 
رییس هیأت مدیره شرکت کشت و صنعت پیاذر به روند اجرای پروژه گلخانه اشاره کرد و گفت: گلخانه این شرکت با مساحت بیش از دو هزار متر مربع طی سال جاری احداث شده و طی این مدت نیز به طور متوسط روزانه430 کیلو محصول به بازار عرضه می شود. علاوه بر این، “غاذر” برنامه هایی جهت توسعه این گلخانه در نظر دارد که مراحل عملیات آن نیز طی نیمه دوم آغاز می شود.
 
قلی پور به نحوه تأمین منابع مالی ناشی از هزینه های اجرای این پروژه اشاره کرد و گفت: برنامه افزایش سرمایه طی دو مرحله در سال های گذشته جهت تأمین هزینه های مالی پروژه مذکور اجرایی شده است.
 
وی با اشاره به اقدامات شرکت جهت افزایش سرمایه “غاذر” از سه میلیارد به 10 میلیارد تومان از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران، در این خصوص افزود: این مجموعه پروژه هایی همچون تولید محصولات جدید در نظر دارد که جهت تأمین هزینه های آن اقدام به تهیه گزارشات توجیهی و دریافت مجوزهای لازم از سازمان بورس و اوراق بهادار نموده است. از این رو، انتظار می رود در همین راستا مجمع عمومی فوق العاده ای نیز طی اواخر امسال برگزار شود تا پیرامون برنامه افزایش سرمایه “غاذر” تصمیمات نهایی اخذ شود.
 
وی در خاتمه پیرامون میزان افزایش قیمت فروش محصولات نیز گفت: رشد نرخ فروش تولیدات تنها در صورت افزایش قیمت خرید مواد اولیه مورد نیاز اتفاق می افتد و اعمال آن نیز پس از اخذ مجوزهای لازم از سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان امکان پذیر است. که البته از ابتدای امسال تاکنون قیمت محصولات تولیدی افزایش نیافته است.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: غاذر

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب