همکاران سیستم و امضای 3 قرارداد جدید / “فارس” در صف امضای قرارداد با “سیستم”

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکتهای بورسی

شرکت همکاران سیستم سه قرارداد جدید با چند مجموعه بزرگ جهت ارایه سیستم های حوزه IT در بخش مالی و بازرگانی منعقد کرده است.

مدیر امور سهام شرکت همکاران سیستم با اعلام این خبر در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: اخیراً سه قرارداد با قوه قضاییه، شرکت رایتل و سازمان اتکا منعقد شده که براساس آن سیستم های IT و نرم افزارهای مالی و بازرگانی گروه همکاران سیستم به این سه مجموعه ارایه می شود.

میرجهانی افزود: به طور معمول مدت زمان اجرای این قراردادها دو تا سه ساله است و شفاف سازی لازم در خصوص ارزش ریالی هر یک از این قراردادها و جزییات آنها طی اطلاعیه ای در سایت کدال انجام خواهد شد.

وی تأکید کرد: در نتیجه چنانچه روند سودآوری و درآمدزایی شرکت از محل این قراردادها دستخوش تغییر شود، پس از انجام محاسبات دقیق رقم نهایی سود هر سهم اعلام خواهد شد.

مدیر امور سهام شرکت همکاران سیستم از مذاکره با هلدینگ خلیج فارس برای انعقاد قرارداد همکاری سخن گفت و تأکید کرد: در صورت انعقاد قرارداد، شبکه های نرم افزاری این هلدینگ پتروشیمی مجهز به نرم افزارهای “سیستم” خواهد شد؛ اما هنوز این قرارداد نهایی نشده است.

میرجهانی در خاتمه سخنان خود پیرامون احتمال توقف نماد معاملاتی “سیستم” در پی انعقاد این قراردادها و امکان تعدیل مثبت سودآوری تأکید کرد: تاکنون آثار ناشی از امضای این قراردادها بر سودآوری شرکت مشخص نشده؛ از این رو نمی توان در خصوص احتمال تعدیل مثبت سودآوری و نیز توقف نماد معاملاتی سهام شرکت اظهار نظر کرد. اما در صورت قطعی شدن امکان تعدیل سود هر سهم، جزییات آن طی اطلاعیه ای در سایت کدال به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: همکاران سیستم

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب