برنامه‌های شرکت توکاریل / افزایش سرمایه 290 درصدی “توریل” در آذر ماه

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
آخرین اخبار توریل

براساس اطلاعات مندرج در سایت کدال درآمد هر سهم شرکت توکاریل برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه سال 93 به میزان 641 ریال برآورد شده است. این در حالی است که درآمد هر سهم “توریل” با توجه به اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای 6 ماهه حسابرسی نشده منتهی به 31 شهریور ماه سال 93 به میزان 210 ریال بوده است.

در همین راستا، سخایی، مدیر مالی شرکت توکاریل در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: بودجه “توریل” براساس برنامه ریزی حمل و نقلی که از شرکت فولاد مبارکه دریافت می کند، تنظیم می شود لذا پیش بینی می شود “توریل” با توجه به سوابق گذشته بتواند بودجه برآوردی خود را پوشش دهد که در صورت هرگونه تغییر این اطلاعات از طریق سایت کدال به سهامداران اطلاع رسانی خواهد شد.

سخایی تصریح کرد: نرخ حمل شرکت توکاریل از 2 بخش تشکیل شده، نخست بخشی که مربوط به سهم شرکت توکاریل از نرخ حمل می باشد که این بخش از نرخ حمل طی مذاکرات صورت گرفته با شرکت فولاد مبارکه، افزایش یافته است. بخش دیگر نرخ حمل مربوط به شرکت راه آهن می باشد که با توجه به سیاست های اتخاذی دولت تعیین می گردد و تاکنون نرخ این قسمت، افزایش نیافته است.

مدیر مالی شرکت توکاریل عنوان کرد: بنابراین می توان اظهار کرد که نرخ حمل و نقل در قرارداد شرکت توکاریل با شرکت فولاد مبارکه مربوط به سهم “توریل” افزایش یافته است اگرچه شرکت توکاریل، این افزایش را در بودجه سال 93 خود پیش بینی کرده بود.

سخایی بیان کرد: از آنجا که قرارداد حمل و نقل شرکت توکاریل با شرکت فولاد مبارکه انجام می گردد و با توجه به قرارداد بلندمدت “توریل” با “فولاد”، وضعیت قرارداد شرکت توکاریل دارای شرایط با ثباتی می باشد.

وی در خاتمه افزود: همچنین شرکت توکاریل، مجوز افزایش سرمایه 290 درصدی را در حال حاضر از سازمان بورس دریافت کرده این در شرایطی است که افزایش سرمایه مذکور، از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران می باشد علاوه بر این، مقدمات برگزاری مجمع فوق العاده در حال انجام است بطوریکه احتمالاً در آذر ماه این مجمع برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است در بخش مصارف گزارش توجیهی افزایش سرمایه، خرید واگن پیش بینی شده است که این موضوع می تواند بر سودآوری “توریل” تأثیرگذار باشد.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: آخرین وضعیت توریل, توریل

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب