سازمان خصوصی سازی درخواستی برای عرضه سهام عدالت ارائه نکرده است

اخبار اقتصادی

مدیرعامل شرکت بورس با بیان این که شرایط پذیرش شرکت ها در بازار سرمایه تابع قوانین و دستورالعمل‌های مشخصی است گفت: سازمان خصوصی سازی تاکنون درخواستی در زمینه عرضه سهام عدالت در بورس ارائه نکرده است.

 به گزارش بورسینس به نقل از اکوبورس،حسن قالیباف اصل در این خصوص اظهار داشت: عرضه های سازمان خصوصی سازی در بازار سرمایه با هماهنگی این سازمان و وزارت امور اقتصادی و دارایی با سازمان بورس اوراق بهادار انجام می شود.

مدیرعامل شرکت بورس در خصوص عرضه سهام عدالت در بورس نیز تصریح کرد: از طرف بورس بحثی در این زمینه وجود ندارد و شرایط برای عرضه سهام عدالت در بازار سرمایه مهیاست.

وی با بیان این که شرایط پذیرش شرکتهای مختلف در بازار سرمایه تابع قوانین و دستورالعمل‌های مشخصی است گفت: بر این اساس هر شرکتی بخواهد وارد بورس و فرابورس شود باید این شرایط را احراز کند.

مدیرعامل شرکت بورس افزود: در صورتی که سازمان خصوصی سازی مایل به عرضه سهام عدالت در بازار سرمایه است باید درخواست خود را به بورس ارائه کند که تاکنون این اتفاق صورت نگرفته است. به علاوه این که پذیرش شرکتها در بورس نیازمند احراز شرایط گوناگون مانند دارایی‌ها و مشخص شدن ترکیب سهامداران است.

 

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید بدون درج نظر نیز از نظرات مطلع شوید، برای اینکار اینجا کلیک کنید.

.

.


نکات مهم

  • پاسخ‌هایی که به دیدگاه‌ کاربران گرامی داده می‌شود صرفا نظر شخصی نویسنده دیدگاه است و مسئولیت استفاده از این اطلاعات بر عهده کاربران خواهد بود.
  • دیدگاه‌هایی که دارای متن‌های تبلیغاتی، مشخصات شخصی و مطالب غیرمرتبط هستند پذیرفته نمی‌شوند.
  • لطفا سوال‌تان را واضح و شفاف بپرسید (خود را جای دیگران قرار دهید).
  • سوالات مبهم و تکراری (قبلا در نظرات جواب داده شده) پاسخی دریافت نمی‌کنند.