افزایش سرمایه 200 درصدی “رتکو” در مراحل مقدماتی

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار بورسی

شرکت کنترل خوردگی تکین کو پیش بینی درآمد هر سهم در سال مالی جاری را یک هزار و 113 ریال برآورد کرده بود که در آخرین گزارش عملکرد 6 ماهه حسابرسی شده موفق به تعدیل مثبت سود 15 درصدی نیز شده است.

در همین راستا مدیر مالی شرکت کنترل خوردگی تکین کو در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز ضمن بیان مطالب فوق اظهار داشت: در آخرین گزارش عملکرد 6 ماهه اول سال جاری “رتکو”، پیش بینی درآمد هر سهم با توجه به تعدیل مثبت سود 15 درصدی به مبلغ یک هزار و 307 ریال افزایش یافت و همچنین شرکت موفق به پوشش 51 درصدی بودجه جدید خود به میزان 666 ریال گردید.

حسین شهیدیان در ادامه افزود: شرکت کنترل خوردگی تکین کو تا پایان سال مالی جاری تنها بودجه جدید خود را پوشش خواهد داد و به طور مجدد تعدیل سود مثبت دیگری در دستورکار شرکت قرار نخواهد گرفت.

وی از افزایش سرمایه رتکو در برنامه های آتی شرکت خبر داد و گفت: مراحل مقدماتی افزایش سرمایه 200 درصدی شرکت کنترل خوردگی تکین کو در اختیار حسابرس می باشد که پس از ارسال گزارش توجیهی به سازمان بورس با دریافت مجوز، شرکت مذکور اقدام به برگزاری مجمع فوق العاده می نماید.

مدیر مالی “رتکو” در ادامه خاطر نشان کرد: افزایش سرمایه 200 درصد شرکت کنترل خوردگی تکین کو از محل آورده نقدی و مطالبات سهامداران است که در راستای تأمین سرمایه در گردش شرکت و همچنین خرید تجهیزات مورد نیاز “رتکو” مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است، در حال حاضر سرمایه شرکت کنترل خوردگی تکین کو به ارزش 30 هزار میلیون ریال می باشد که با دریافت مجوز سرمایه شرکت به 90 هزار میلیون ریال افزایش می یابد.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: آخرین وضعیت رتکو, رتکو

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب