افزایش سرمایه “کماسه” از محل تجدید ارزیابی دارایی ها

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

شرکت تأمین ماسه ریخته گری سود برآوردی براساس عملکرد 9 ماهه سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 93 را مبلغ 750 ریال اعلام نموده که طی دوره مذکور موفق به پوشش 71 درصدی آن شده است. علاوه بر این، اجرای برنامه افزایش سرمایه “کماسه” ا زجمله گمانه زنی هایی است که پیرامون تک نماد گروه استخراج سایر معادن شنیده می شود.

در همین ارتباط، مدیر مالی شرکت تأمین ماسه ریخته گری در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز عنوان کرد: این مجموعه برنامه افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را در نظر دارد. به گونه ای که زمینی با متراژ 320 هزار مترمربع در حال ارزیابی و قیمت گذاری توسط کارشناسان دادگستری می باشد و گزارشات مربوط به آن تا اواخر هفته جاری تهیه خواهد شد و میزان افزایش سرمایه “کماسه” توسط کارشناسان تعیین و به قطعیت می رسد.

علیرضا ستاری در خصوص وضعیت شرکت نیز عنوان کرد: محصولات تولیدی این مجموعه عمدتاً ماسه ریخته گری و صنعتی است که در فرآیند تولید خودرو و ساخت قطعات آن مورد استفاده قرار می گیرد. برهمین اساس می توان گفت بهبود وضعیت تولید و فروش خودروسازان به طور قطع بر وضعیت سودآوری “کماسه” نیز تأثیرگذار خواهد بود.

این در حالی است که مشکلات نقدینگی موجود در مجموعه های خودروساز طرف قرارداد “کماسه” موجب بروز مشکلات وصول مطالبات گردیده که این امر نیز بر وضعیت نقدینگی “کماسه” تأثیر می گذارد.

وی در خاتمه به طرح توسعه ای شرکت تأمین ماسه ریخته گری اشاره کرد و گفت: اجرای طرح توسعه ای به منظور انتقال کارخانه به محلی نزدیک به معادن در دست اقدام است که در حال تأمین منابع مالی لازم جهت هزینه های این پروژه هستیم و در همین راستا پیگیری هایی جهت دریافت وام بانکی انجام شده که هنوز به نتیجه قطعی منجر نشده است.

 

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: کماسه

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب