عرضه سهام “وزمین” از سوی شرکت سرمایه گذاری شاهد

اخبار اقتصادی

در چند روز اخیر، گمانه زنی هایی مبنی بر عرضه سهام بانک ایران زمین از سوی شرکت سرمایه گذاری شاهد به عنوان یکی از سهامداران عمده بانک فوق به گوش می رسد.

در همین ارتباط، مدیر بودجه و حسابرسی داخلی شرکت سرمایه گذاری شاهد در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز با تأیید اخبار فوق مبنی بر عرضه سهام بانک ایران زمین از سوی “ثشاهد” اظهار داشت: در حال حاضر شرکت سرمایه گذاری شاهد، سهامدار 8.06 درصدی بانک ایران زمین است و براساس بررسی های به عمل آمده، شرکت فوق در سال آتی عرضه تمامی مقدار سهام “وزمین” موجود در پرتفوی خود را در دستورکار قرار خواهد داد.

صالحی با اشاره به اینکه تاکنون مذاکراتی در خصوص عرضه سهام بانک ایران زمین نیز انجام شده است، یادآور شد: احتمال می رود درآمد ناشی از فروش سهام “وزمین” در بازار سهام به طور مجدد سرمایه گذاری گردد ولی تاکنون تصمیم نهایی اتخاذ نشده است.

در پایان باید دید که با توجه به بازار سرمایه کم رمقی که در سال جاری داشتیم آیا شرایط این بازار برای سال آینده و آماده شدن بسته واگذاری های بلوکی سهام شرکت ها مهیا خواهد شد یا نه؟

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید بدون درج نظر نیز از نظرات مطلع شوید، برای اینکار اینجا کلیک کنید.

.

.


نکات مهم

  • پاسخ‌هایی که به دیدگاه‌ کاربران گرامی داده می‌شود صرفا نظر شخصی نویسنده دیدگاه است و مسئولیت استفاده از این اطلاعات بر عهده کاربران خواهد بود.
  • دیدگاه‌هایی که دارای متن‌های تبلیغاتی، مشخصات شخصی و مطالب غیرمرتبط هستند پذیرفته نمی‌شوند.
  • لطفا سوال‌تان را واضح و شفاف بپرسید (خود را جای دیگران قرار دهید).
  • سوالات مبهم و تکراری (قبلا در نظرات جواب داده شده) پاسخی دریافت نمی‌کنند.