احتمال تعدیل مثبت “شنفت” در سال 94 / رونق در فروش محصولات

شرکت های نفتی بورس

براساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده شرکت نفت پارس که در تیر ماه سال جاری برگزار شد شرکت فوق افزایش سرمایه 200 درصدی از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی و سود انباشته سهامداران را به ثبت رساند.

در همین ارتباط، رییس سهام شرکت نفت پارس در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز با اشاره به اینکه شرکت از مرداد ماه سال جاری با تغیرات متوالی مدیریتی مواجه شده است، اظهار داشت: از دلایل عمده تأخیر ثبت افزایش سرمایه “شنفت” در راستای تغییرات متعدد مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره بوده و اکنون مدارک ثبت افزایش سرمایه شرکت به منظور تأیید و اجرایی شدن تا پایان سال جاری به اداره ثبت ارسال شده است.

باقر سبزواری با اشاره به اینکه شرکت نفت پارس تا پایان سال مالی جاری به طور کامل بودجه برآوردی خود را پوشش خواهد داد، یادآور شد: تاکنون اقدامات مؤثری در نحوه افزایش فروش محصولات “شنفت” از سوی مدیر عامل جدید انجام شده به گونه ای که در حال حاضر، بیش از برنامه های برآوردی برای اسفند ماه پیشرفت داشته ایم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در صورت تداوم عملکرد حال حاضر شرکت نفت پارس، احتمال می رود که شرکت در سال مالی 94 با تعدیل مثبت سود نیز مواجه گردد.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • ارائه خدمات متمایز در قالب باشگاه مشتریان
  • سامانه معاملاتی اختصاصی و کاربرپسند
  • امکان دریافت اعتبار معاملاتی
  • امکان دریافت وام قرض‌الحسنه برای معاملات
  • امکان ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *