بهترین زمان برای افزایش عرضه های اولیه و بازکردن نمادهای بسته است

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار بورس

 یک فعال بازار سرمایه با بیان اینکه روند بورس حداقل تا تیر ماه مثبت است، گفت:اکنون بهترین شرایط برای عرضه اولیه سهام و باز کردن نمادهای بسته است و مسئولان باید از این شرایط استفاده کنند.

 اسماعیل فرقی معاون شرکت کارگزاری بانک اقتصاد نوین به شرایط فعلی بورس اشاره کرد و گفت: بازار سرمایه برای بهبود وضعیت در زمان رکود به توافق هسته ای و رفع ابهامات سیاسی نیاز داشت بنابراین با توجه به توافق اولیه و صدور بیانیه هسته ای در ابتدای سال، مانعی برای رشد و رونق اقتصادی وجود نداشته و مشکلی بر سر راه بورس نیست به طوری که در این شرایط تنها به هدایت درست بازار سرمایه نیاز است تا رونق خوبی را در این بازار شاهد باشیم.

این فعال بازار سرمایه با اشاره به اینکه امسال سال خوبی برای بورس خواهد بود،در مورد گروه های پیشتاز بورس گفت: در حال حاضر همه ی گروه ها از وضعیت مطلوبی برخوردار هستند، اما گروه‌های بانکی و حمل و نقل دریایی از بیشترین اقبال برخوردارند زیرا این گروه ها از قافله بازار عقب مانده بودند.

فرقی با بیان اینکه حداقل تا تیر ماه روند بورس مثبت خواهد بود، در خصوص عرضه های اولیه گفت: هدف و ذات بازار جذب پول است، لذا اکنون بهترین شرایط برای عرضه اولیه سهام و باز کردن نمادهای بسته است به طوری که مسئولان باید از این شرایط استفاده کنند.

وی تاکید کرد: اکنون بهترین فرصت برای بازگشایی نمادهای بسته است تا بازار سرمایه روان شده و به واسطه بسته بودن و کم بودن سهم فشار زیادی به سایر سهم ها وارد نشود و از شکل گیری حباب جلوگیری شود ، بنابراین اگر انتخاب های بیشتری در بازار باشد حبابی در بازار ایجاد نشده و پول بین صنایع توزیع می شود.

به گفته معاون شرکت کارگزاری بانک اقتصاد نوین در حال حاضر ابهام خاصی در بورس وجود نداشته و تنها باید مدیریت صحیحی در خصوص باز و بسته کردن سهم صورت بگیرد.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: اخبار مهم بورس, شرایط فعلی بورس, کارگزاری بانک اقتصاد نوین

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب