روند صعودی سودآوری “ثشاهد”

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

روند معاملات در بازار بورس در حالی طی ماه های اخیر بی رمق بوده و دچار رکود شده که پیش بینی می شود همراه با تثبیت سیاست های دولت در خصوص قیمت مسکن و با نزدیک شدن به ماه های پایانی سال شاهد ایجاد رونق در این بازار باشیم.

مدیر بودجه و بررسی شرکت سرمایه گذاری شاهد با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز عنوان کرد: بهای تمام شده پروژه های در حال ساخت و نیز هزینه هایی که از بابت اجرای آنها صرف می شوند درصد کمی را به خود اختصاص می دهند. از جمله دلایل این امر می توان به خریداری زمین پروژه های “ثشاهد” در سال های گذشته و با قیمت های قبل از شروع روند رو به رشد قیمت فروش مسکن اشاره کرد که در پی این امر می توان گفت پروژه های در دست اجرای این شرکت سودآوری بالایی برای آن به ارمغان خواهد آورد.

علی اصغر صالحی از اجرای سه پروژه البرز، بهدشت و کمپلو خبر داد و گفت: مراحل ابتدایی ساخت پروژه های مذکور در حال سپری شدن است. علاوه بر این، در حالی سرمایه 175 میلیارد تومانی جهت اجرای پروژه البرز برآورد شده که در حال حاضر و با وجود اینکه پروژه مذکور در مراحل ابتدایی ساخت است، قیمت آن حدود 260 میلیارد تومان برآورد شده است.

وی افزود: اجرای پروژه بهدشت نیازمند سرمایه قابل توجهی است که به منظور تأمین منابع مالی آن به دنبال مشارکت با شرکت های دیگر هستیم و در حال حاضر نیز نتیجه قطعی از مذاکرات با شرکت های متقاضی حاصل نشده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه ثشاهد به سمت انجام فعالیت های بازرگانی روی آورده، ابراز داشت: بخشی از درآمدهای این شرکت مربوط به درآمدهای حاصل از واردات کالاهای اساسی و مشارکت با شرکت زیرمجموعه بین المللی سعدی کیش است. سود عملیاتی این شرکت زیرمجموعه طی سال مالی 92 نسبت به سال مالی قبل بیش از 200 درصد افزایش داشته و از لحاظ عملکردی نیز بسیار مناسب ارزیابی می شود.

مدیر بودجه و بررسی شرکت سرمایه گذاری شاهد در خاتمه به آخرین رقم خالص ارزش روز دارایی های این شرکت به مبلغ حدود 450 تا 500 تومان اشاره کرد و اظهار داشت: پروژه های شهرک ناز، هشتگرد و محمدآباد اصفهان از جمله پروژه های جدیدی هستند که اجرای آنها آثار مثبتی بر روند سودآوری “ثشاهد” در پی دارند.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: سودآوری نماد "ثشاهد"

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب