آمادگی اروپائی‌ها برای سرمایه‌گذاری در صنعت پتروشیمی ایران

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار مهم پتروشیمی

همزمان با به وجود آمدن فضای جدید سیاسی در کشور، چندین کشور اروپائی اعلام آمادگی خود را برای حضور دوباره در صنعت پتروشیمی ایران اعلام کرده اند.

به گزارش بورسینس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا) و به نقل از شانا، عباس شعری مقدم با بیان این که صنعت پتروشیمی ایران آمادگی دارد تا در دوران پس از تحریم، با کشورهای صاحب نام در صنعت پتروشیمی همکاری کند، افزود: چند کشور اروپائی که پیشتر در کشورمان حضور داشتند، برای حضور دوباره اعلام آمادگی کرده اند.

شعری مقدم با اشاره به این که کشورهای زیادی تاکنون علاقه خود را برای حضور دوباره در صنعت پتروشیمی اعلام کرده اند، افزود: در صورتی که تحریمها پایان یابد می توان از سرمایه گذاری و انتقال دانش فنی این کشورها در طرحهای توسعه ای استفاده کرد.

وی افزود: امید است که پس از توافق نهایی و پایان تحریم‌ها، بتوانیم با دستیابی به فرایندها و دانشهای فنی پیشرفته که به دلیل وجود تحریمها در دریافت آنها با محدودیت رو به رو بودیم و همچنین با ورود سرمایه های خارجی به کشور، به هدفهای مورد نظر در جهش دوم صنعت پتروشیمی، جامعه عمل بپوشانیم.

 بر اساس این گزارش، شعری مقدم با بیان این که ساخت و تکمیل زیر ساختها همگام با افزایش تامین مالی طرحهای توسعه ای می تواند جانی تازه به صنعت پتروشیمی کشورمان بدهد، افزود: در این مسیر آماده همکاری و تعامل با علاقمندان به سرمایه گذاری هستیم و زمینه برای حضور سرمایه گذاران فراهم است.

شعری مقدم با اشاره به این که امسال در پی زمینه سازی برای استفاده از ظرفیتهای خالی صنعت پتروشیمی و به نتیجه رساندن طرحهای اولویت دار این صنعت هستیم، گفت: همچنین محقق کردن سریع برنامه های جذب سرمایه گذاری خارجی و ایجاد همکاری مشترک میان بخش خصوصی ایران و سرمایه گذاران خارجی  از دیگر برنامه های این شرکت است

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: اخبار مهم پتروشیمی

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب