شنیده‌ها و شایعات در بورس امروز یکشنبه 6 اردیبهشت 94

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
شنیده ها و شایعات در بورس

امروز در تالار حافظ، شایعاتی مبنی بر تعدیل مثبت «غالبر» تا افت قیمت سهم تازه عرضه شده «هرمز» به گوش می رسد .

به گزارش بورسینس به نقل از اقتصاد نیوز، بورس اوراق بهادار در حالی که چندساعت از شروع معاملات آن گذشته و روند نزولی در پیش گرفته است، شایعاتی را به همراه داشته است که به نقل از اکوسهم، این شایعات به شرح زیر است :

۱ – شنیده ها خبر از لحاظ نمودن میانگین نرخ نفت خام ۸۷ دلاری در بودجه و درآمد سال ۹۴ سهم شپنا و انتظارات از عدم دستیابی به فروش ۳۲٫۳۹۵ میلیارد تومانی شرکت در سالجاری و احتمال تعدیل منفی سنگین عایدی هر سهم در ادامه سال ، را می دهد .

۲ – شنیده هایی مبنی بر افزایش سرمایه ۱۵۰ درصدی باما از محل سود انباشته به تصویب مجمع رسیده و طرح افزایش ظرفیت خط فلوتاسیون تا مهر ماه راه اندازی می شود .

۳ – از «وبصادر» شنیده شده است که در صورت توافق نهایی ایران و ۶ قدرت جهانی ، در تیرماه ، برآورد قیمتی هرسهم ممکن است در محدوده ۱۲۰ تا ۱۴۰ تومان قرار گیرد و همچنین به گوش رسیده است که قیمت هر سهم در محدوده ۱۰۰ تومان را تکذیب کرده اند .

۴ – شنیده هایی مبنی بر افزایش سرمایه تکشا از ۳ میلیارد به ۲۰ میلیارد و ارسال به سازمان به گوش میرسد .

۵ -گفته شده است که ، برآوردهای کارشناسی از عدم خروج از زیان و دستیابی به سود عملیاتی در نماد «خکاوه» در سالجاری و انتظارات از تعدیل منفی درآمد و ریزش قیمت سهم در بازار ، به گوش رسیده است .

۶ – شنیده ها حکایت از افزایش تولید و فروش و افزودن محصولات جدید غذایی و تعدیل مثبت ۴۲ درصدی از نماد «غالبر» به گوش می رسد .

۷ – شایعات از «وانصار» حکایت از این دارد که ، با رشد چشمگیر سود شرکت های لیزینگ انصار و دانایان پارس ، می تواند سود شرکت را افزایش دهد و کاهش نرخ سود بانکی نیز از نیمه اردیبهشت ماه رقم می خورد و می تواند بر بازار سرمایه و حتی بازار پول تاثیر مثبتی داشته باشد .

۸ – شنیده ها از افت قیمتی سهم هرمز با توجه به حمایت کاذب و رشد حبابی و همچنین گذر از ارزش ذاتی سهم و نیز گزارشات آتی نه چندان جالب شرکت خبر می دهند و شنیده شده است که قیمت سهم را بالا برده اند تا بدهی فولاد به کچاد و کگل را تسویه کنند

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب