معاون ارزی بانک ملی ایران: امکان انتقال وجوه حاصل از صادرات به روسیه فراهم شد

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار بانک ملی

معاون ارزی بانک ملی ایران از امکان انتقال وجوه حاصل از صادرات کالا و خدمات به روسیه از طریق میر بیزینس بانک روسیه بدون محدودیت مبلغی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از بانک ملی، غلامرضا پناهی گفت: خوشبختانه در حال حاضر این امکان فراهم شده که صادرکنندگان کشور، وجوه حاصل از صادرات به روسیه را بدون هیچ مشکلی از طریق میر بیزینس بانک روسیه انتقال دهند.

وی افزود: شعب ارزی بانک ملی ایران در داخل کشور و شرکت صرافی ملی ایران نیز آماده حمایت و پشتیبانی از صادرکنندگان برای دریافت وجوه حاصل از صادرات توسط میر بیزینس بانک روسیه هستند.

وی با عنوان اینکه صادرکنندگان کشور در مذاکرات تجاری خود با طرف های روسی می توانند میر بیزینس بانک روسیه را به عنوان بانک خود معرفی کنند، ابراز داشت: واردکنندگان روسی نیز برای انتقال وجوه می توانند مستقیما به میر بیزینس بانک روسیه مراجعه کنند یا از طریق بانک خود در روسیه به میر بیزینس بانک انتقال وجه داشته باشند.

وی بر آمادگی میر بیزینس بانک روسیه برای ارائه خدمات مختلف در چارچوب ضوابط روسیه به صادرکنندگان کشورمان تاکید کرد و گفت: این بانک به جز انتقال وجه، امکان گشایش اعتبارات اسنادی و فراهم نمودن شرایط و امکانات تامین مالی را به نفع صادرکنندگان ایرانی دارد.

عضو هیأت مدیره بانک ملی ایران گفت: صادرکنندگان کشورمان وجوه دریافتی از طریق میر بیزینس بانک روسیه را می توانند از طریق شعب ارزی بانک ملی ایران و شرکت صرافی ملی به یکی از روش های فروش به قیمت بازار و دریافت معادل ریالی آن، انتقال به شخص ثالث، دریافت وجوه ارزی به سایر اسعار در داخل کشور و همچنین واردات کالا و خدمات توسط خود یا اشخاص ثالث مورد استفاده قرار دهند.

وی اعلام کرد: صادرکنندگان کشورمان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق سایت اینترنتی میر بیزینس بانک روسیه یا مراجعه به شعب ارزی بانک ملی ایران، شرکت صرافی ملی ایران و اداره کل خارجه این بانک اقدام کنند.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب