علت توقف نماد معاملاتی “فسرب”

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار مهم بورس

نماد معاملاتی شرکت ملی سرب و روی در حالی برای اعلام تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم متوقف شد که پیگیری های بورس نیوز علت این توقف را مشخص کرد. شرکت از محل فروش محصولات فرعی در کارخانجات روی، موفق شده است تا زیان پیش بینی شده را تعدیل کرده و به صفر برساند.
نماد معاملاتی شرکت ملی سرب و روی در حالی برای اعلام تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم متوقف شد که پیگیری های بورس نیوز علت این توقف را مشخص کرد.

به گزارش بورسینس به نقل از بورس نیوز، نماد “فسرب” در حالی طی معاملات امروز متوقف شد که رییس حسابداری صنعتی شرکت به خبرنگار ما گفت: تعدیل مثبت سود هر سهم شیراندر سال مالی 93 علت این تعدیل می باشد.

روحانی در ادامه افزود: شرکت از محل فروش محصولات فرعی در کارخانجات روی، موفق شده است تا زیان پیش بینی شده را تعدیل کرده و به صفر برساند. همچنین علاوه بر این، از آنجایی که فعالیت کارخانه سرب این مجموعه، با توجه به مشکلات زیست محیطی متوقف بوده است، در حال حاضر شرکت منتظر و ابلاغ استانداری برای بازگشایی کارخانه سرب می باشد.

وی در ادامه افزود: در صورت بازگشایی کارخانه سرب، برای سال مالی 94 شرکت، با سوددهی مناسبی همراه خواهد بود و انتظار می رود عملکرد بهتری نسبت به سال گذشته داشته باشد.

بر اساس این گزارش، نماد معاملاتی این شرکت طی سال مالی گذشته، نوسانات اطلاعاتی بسیاری داشته است، به طوریکه طبق آخرین اطلاعات موجود، در سایت کدال شرکت در ابتدا مبلغ 97 ریال سود برای سال مالی 93 پیش بینی کرده بود که با توجه به عملکرد و مشکلاتی که به آن اشاره شد، این مبلغ را با تعدیل منفی به 107 ریال زیان تغییر داده و بر طبق گزارش بعدی نیز این مبلغ را به 82 ریال زیان تعدیل کرده است.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: فسرب

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب