رایزنی انجمن صنفی سیمان با وزارت صنعت برای افزایش نرخ سیمان

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار سیمانی ها

انتظار داریم روند سال 93 برای سال جاری 94 نیز ادامه یابد اما با توجه به افزایش هزینه های منابع انسانی، انرژی و دیگر هزینه ها، اگر نرخ فروش محصولات شرکت ثابت بماند هیچگونه سودآوری نخواهیم داشت.

با توجه به عملکرد شرکت در سال مالی گذشته، موفق به پوشش مناسب بودجه 93 هم از لحاظ تولید و فروش و هم از لحاظ صرفه جویی در انرژی شده ایم.

مدیر مالی شرکت سیمان فارس نو در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: انتظار داریم روند سال 93 برای سال جاری 94 نیز ادامه یابد اما با توجه به افزایش هزینه های منابع انسانی، انرژی و دیگر هزینه ها، اگر نرخ فروش محصولات شرکت ثابت بماند هیچگونه سودآوری نخواهیم داشت.

کشاورزی در ادامه و در خصوص بحث افزایش نرخ محصولات سیمانی افزود: البته به نظر می رسد رایزنی های انجمن صنفی سیمان با وزارت صنایع معادن و تجارت در خصوص افزایش نرخ فروش محصولات که جنبه توافقی دارد، با موفقیت انجام شود و افزایش نرخ فروش 15 تا 20 درصدی داشته باشیم.

وی در رابطه با برنامه های شرکت برای سال مالی 94 افزود: شرکت در نظر دارد اصلاحاتی در ساختار خط تولید برای بهبود وضعیت و کیفیت محصولات انجام دهد. همچنین شرکت در شرف افزایش سرمایه نیز می باشد اما هنوز محل و مقدار آن مشخص نشده است.

کشاورزی در پایان اظهار داشت: در صورت انجام توافق هسته ای و به نتیجه رسیدن مذاکرات، هم از بعد روانی و هم از بعد فضای تجاری با بهبود شرایط همراه خواهیم بود که در این صورت برنامه افزایش صادرات را خواهیم داشت، البته این صادرات در صورتی انجام خواهد شد که ابتدا نیاز بازار داخلی تأمین شود.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب