خدمات امور سهامداری در دفاتر پیشخوان دولت / راه اندازی دو باجه جدید در اهر و مراغه

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
دفاتر پیشخوان دولت

تعداد دفاتر پیشخوان دولت ارائه دهنده خدمات امور سهامداری با راه اندازی دو باجه جدید در شهرهای اهر و مراغه به رقم 60 دفتر رسید.

 به گزارش بورسینس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه و به نقل از روابط عمومی سمات، یکی از اولویت های مهم شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، ارائه خدمات مطلوب به سهامداران سراسر کشور است که درهمین راستا، این شرکت آذرماه سال 91 با انعقاد تفاهم نامه ای با کانون دفاتر پیشخوان خدمات دولت، مقدمات این طرح را فراهم کرد.

در فاز نخست این طرح، سه دفتر پیشخوان شهر تهران در اواخر سال 91 به ارائه خدمات سهامداری شامل اصلاح مشخصات، مفقودی و چاپ مجدد گواهی نامه و امور قهری (انتقال سهام متوفی به وارث) و صدور شناسه کاربری اینترنتی برای سیستم وضعیت دارایی پرداختند.

براساس این گزارش، در فاز دوم این طرح که در سال 92 به اجرا درآمد، دفاتر پیشخوان ارائه خدمات امور سهامداری وارد شهرهای بزرگ کشور (مشهد، تبریز و اصفهان) شد.

اما فاز سوم، مهم ترین بخش این پروژه است به طوریکه تا پایان دی ماه امسال، 42 باجه پیشخوان ارائه خدمات امور سهامداری در مراکز استان ها راه اندازی شد تا در کمتر از دو سال، خدمات امور سهامداری به تمامی مراکز استان ها برسد که این موضوع نقش بسزایی در تسهیل ارائه خدمات به سرمایه گذاران و کاهش هزینه آنان دارد.

همچنین قرار است، در فاز چهارم این طرح بزرگ، باجه های پیشخوان خدمات سهامداری در شهرهای مهم راه اندازی شود تا این گونه خدمات در اقصی نقاط کشور گسترش یابد.

درحال حاضر، استان تهران با 14 دفتر در صدر دفاتر پیشخوان ارائه دهنده خدمات سهامداری قرار دارد و خراسان رضوی و آذربایجان شرقی هر کدام با 4 دفتر و اصفهان با 3 دفتر در رتبه های بعدی ایستاده اند

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب