قراردادهای حاکم بر خودروسازها و قطعه سازها باید منصفانه تنظیم شود

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار قطعه سازان خودرو

معاون وزیر صنعت با اشاره به اینکه قراردادهای حاکم بر خودروسازها و قطعه سازها باید منصفانه تنظیم شود، از آمادگی این وزارتخانه برای رسیدگی به این مشکل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مجتبی خسروتاج بر تشکیل کنسرسیومی که به نمایندگی از سوی قطعه سازها بتواند طرف مذاکره قرار گیرد تاکید کرد و گفت: این اقدام  در راستای توسعه تکنولوژی و عمق بیشتر ساخت داخل قطعه در کشور مطرح است.

مطلب مرتبط: بهترین لوازم جانبی خودرو کجاست؟

وی با اشاره به اینکه قراردادهای حاکم بر خودروسازها و قطعه سازها باید منصفانه تنظیم شود، آمادگی این وزارتخانه را برای رسیدگی به این مشکل اعلام کرد.

معاون وزیر صنعت افزود: به ارتقاء کیفی قطعات تولیدی داخلی، درج مشخصات محصول و تولیدکننده بر روی جعبه های بسته بندی و جلوگیری از توزیع هرگونه کالای غیر شناسنامه دار را  برای حفظ حقوق مصرف کنندگان از دیگر موارد حائز اهمیت عنوان کرد.

 خسرو تاج همچنین  با توجه به استقبالی که دراین ایام کشورهای مختلف اروپایی برای مذاکره با طرفهای ایرانی دارند توصیه کرد؛ تشکل های تولیدی قطعه ساز باید آمادگی داشته باشند تا ضمن معرفی ظرفیتهای قطعه ساز ایرانی، پروفایلهای تجمعی از دانش فنی موجود و منابع و ظرفیتهای سرمایه انسانی خود را ارائه کنند.

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه، ورود به شبکه های توزیع خودروسازی در سطح بین المللی و پیدا کردن موقعیتی برای قطعه ساز ایرانی که بتواند دراین زنجیره توزیع جهانی فعالیت کنند را از نکات مهمی برشمرد که لازمه آن ارائه گزارشات حرفه ای از توان و ظرفیت داخلی و ایجاد اعتماد و اطمینان در خریدار خارجی است .

خسروتاج اعلام آمادگی کرد با تشکل های تولیدی در خصوص کشورهای هدف صادراتی به همراه قطعه سازان مذاکراتی را با طرفهای خارجی داشته باشند.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب