قرارداد واگذاری گروه ملی فولاد به بانک ملی به امضا رسیده است

اخبار مهم اقتصادی در بورسینس

به گزارش گروه اقتصاد رویکرد، عبدالناصر همتی صبح امروز از کارخانه گروه ملی صنعتی فولاد ایران در اهواز بازدید کرد و طرح واگذاری سهام گروه ملی صنعتی فولاد ایران به بانک ملی را در نشستی با مسئولان مورد بررسی قرار داد .

وی در این نشست اظهار کرد: قرارداد واگذاری گروه ملی فولاد به بانک ملی به امضا رسیده است.

مدیرعامل بانک ملی که در اسفندماه ۹۳ از تعیین تکلیف بدهی گروه آریا به این بانک خبر داد گفت: در راستای وصول اموال گروه امیرمنصور آریا، قراردادی بین بانک ملی، دادستان انقلاب و بازماندگان و وکلای گروه امیر منصور آریا منعقد شد که بر اساس آن به مدت چهار ماه وکالت مدیریتی به بانک ملی داده می‌شود و پس از بررسی درآمدها و تعهدات، قیمت‌ ارزش بنگاه و اموال آن مشخص خواهد شد .

همتی بیان کرد: طرح واگذاری سهام گروه ملی به بانک ملی با توجه به بدهی که این شرکت به بانک دارد، امروز در این نشست بررسی و نتایج آن اعلام خواهد شد .

به گزارش فارس، گروه ملی صنعتی فولاد ایران در مساحتی حدود ۲۲۰ هکتار در مجاورت رودخانه کارون در اهواز قرار دارد که تولید کننده شمش فولادی، میلگرد، لوله و انواع مقاطع فولادی ساختمان است .

این کارخانه در سال ۱۳۴۲ تاسیس و ۱۳۴۶ به بهره برداری رسید، ظرفیت اسمی این کارخانه در ابتدای بهره برداری ۶۵ هزار تن بود که با راه اندازی خطوط تولید مجموع ظرفیت نورد فولادی و شمش آن به یک میلیون و ۶۵ هزار تن رسیده است.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید بدون درج نظر نیز از نظرات مطلع شوید، برای اینکار اینجا کلیک کنید.

.

.


نکات مهم

  • پاسخ‌هایی که به دیدگاه‌ کاربران گرامی داده می‌شود صرفا نظر شخصی نویسنده دیدگاه است و مسئولیت استفاده از این اطلاعات بر عهده کاربران خواهد بود.
  • دیدگاه‌هایی که دارای متن‌های تبلیغاتی، مشخصات شخصی و مطالب غیرمرتبط هستند پذیرفته نمی‌شوند.
  • لطفا سوال‌تان را واضح و شفاف بپرسید (خود را جای دیگران قرار دهید).
  • سوالات مبهم و تکراری (قبلا در نظرات جواب داده شده) پاسخی دریافت نمی‌کنند.