واکنش‌ مجلسی‌ها به‌ نامه گلایه‌آمیز فعالان بورس

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار مهم بورس

 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اگر نامه بورسی‌ها به مجلس برسد پس از دریافت حتما در دستور کار قرار خواهد گرفت.

در روزهای اخیر شنیده شده بود فعالان بازار سرمایه نامه‌ای خطاب به محمدعلی پورمختار، رئیس کمیسیون اصل ۹۰ نوشته بودند و در آن خواستار رسیدگی به وضعیت بازار سهام شده بودند. این نامه که در فضای مجازی در شبکه‌هایی چون وایبر و تلگرام دست به دست می‌شد قرار بود به کمیسیون اصل ۹۰ ارسال شود، اما در این رابطه حسین آذین، سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: این نامه به دست ما نرسیده است اما اگر فعالان بازار سهام گلایه‌ای از بورس داشته باشند و بخواهند مجلس آن را بررسی کند باید این نامه را به کمیسیون اقتصادی ارسال کنند.

وی افزود: این نامه بستگی به اهمیت آن در مجلس دارد اگر در دستور کار قرار گیرد، جلسه‌ای در این رابطه تشکیل می‌شود تا این موضوع را پیگیری کنند و چون این موضوع اقتصادی است به کمیسیون اقتصادی مربوط می‌شود.

در این میان ابراهیم نکو، دیگر عضو کمیسون اقتصادی مجلس نیز گفت: برای ما هم نامه‌ای از سوی فعالان بازار سرمایه ارسال نشده است اما اگر در روزهای آینده نامه‌ای دریافت کنیم حتما در دستور کار قرار می‌گیرد و کمیسیون نسبت به این موضوع واکنش نشان خواهد داد، و ما باید مد نظر داشته باشیم که این اعتراضات گروهی است یا فردی.

او اظهار کرد: این موضوع نگران کننده است و کمیسیون قطعا دست به کار خواهد شد و به وظایف قانونی خود عمل خواهد کرد، ما در گام اول باید بدانیم موضوع و متن نامه چیست، تا نسبت به آن اقدامات لازم را انجام دهیم. به گزارش اقتصادی نیوز، نکو در پاسخ به این سوال که آیا این مشکلات پیش آمده به زودی حل خواهد شد؟ گفت: در حال حاظر بازار در یک دوره نقاهت است که در این دوره باعث اتفاق‌های عجیب در بازار شد و با وجود تب‌ولرزهای متوالی که در چند وقت اخیر داشت و به این نگرانی‌ها دامن زد، اما من به آینده بازار خوش بین هستم که پس از دوران نقاهت به رونق بازگردد و امیدوارم شاهد بهبود وضعیت بازار باشیم.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب