برنامه افزایش سرمایه 100 درصدی بانک شهر

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
افزایش سرمایه بانک شهر

مدیرعامل بانک شهر از افزایش سرمایه بیش از ۱۰۰ درصدی در آینده ایی نزدیک خبر داد تا سرمایه اسمی این بانک به ۱.۶ هزار میلیارد تومان برسد.

به گزارش بورسینس به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، در پی بروز زمزمه هایی مبنی بر برنامه افزایش سرمایه 100 درصدی بانک شهر ، حسین محمد پور زرندی اظهار داشت: برنامه امسال این بانک، افزایش منابع به میزان نیل به اهداف پیش‌بینی شده و گسترشEPS  در دو بخش بانک است. بر این اساس برنامه قصد داریم پیش بینی سود هر سهم بانک (EPS) از عملیات بانکداری به منظور توزیع بین سهام‌داران و سود دوم نیز توسط شرکت‌ها برای افزایش سرمایه بانک استفاده شود.

وی ادامه داد: سرمایه بانک شهر در دو سال گذشته حدود 400 میلیارد تومان بود و به زودی از 790 میلیارد تومان کنونی به 1.6 هزار میلیارد تومان افزایش خواهد یافت.

این مقام مسئول با اشاره به اهمیت توسعه بانکداری الکترونیک تصریح کرد: توسعه پیشخوان‌های شهرنت به 300 پیشخوان تا پایان سال، می‌تواند فضای رقابتی و تبلیغاتی سال جاری بانک را تحت تاثیر قرار دهد. با نصب دستگاه‌های VTM  ( مخفف Virtual Teller Machine ) در این شعبه‌ها می‌توانیم به خوبی شعب فعالی را به صورت 24ساعته در این پیشخوان‌ها داشته باشیم و از این مزیت استفاده کنیم.

پور زرندی با اشاره به پیشرفت‌های صورت گرفته در خصوص ارتقاء شاخص‌های مالی بانک، افزود: بانک شهر به لحاظ درصد اقلام اطلاعاتی و بهبود رو به رشد کیفی اقدامات در جمع تمامی بانک‌ها مطرح شده است.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب