آخرین وضعیت پروژه‌های معدنی و صنعتی “کچاد”

اخبار مهم معادن

 به گفته مدیر مجتمع گندله سازی اردکان در حال حاضر حدود 5000 نفر بطور مستقیم و 24 هزار نفر بطور غیر مستقیم در مشاغل مرتبط با فعالیت‌های شرکت چادرملو مشغول به‌کار هستند.

به گزارش بورسینس به نقل از گروه دریافت خبر ایسنا، مصری‌نژاد با اشاره به طرح‌های توسعه این شرکت گفت: طی ماه های آینده با بهره برداری از چند طرح توسعه، بیش از 1400 نفر بطور مستقیم و 7000 نفر بطور غیر مستقیم مشغول به کار خواهند شد.

وی با اشاره به نقش شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در اشتغالزایی در منطقه و توسعه زیر ساخت های اقتصادی افزود: برای راه اندازی کارخانه های فولاد و آهن اسفنجی اردکان، نیروگاه 500 مگاواتی سیکل ترکیبی، فولاد سرمد، بیش از 28 هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.

مدیر مجتمع گندله‌سازی اردکان ادامه داد: طرح احداث کارخانه فولاد به ظرفیت تولید یک میلیون تن شمش و قابل ارتقا تا 1.3 میلیون تن از مهر 1389 آغاز شده و پیش بینی می شود تا آبان 1394 به بهره‌برداری برسد.

همچنین پروژه افزایش ظرفیت کارخانه گندله سازی از 3.4 میلیون تن به چهار میلیون تن که از نیمه نخست سال 1393 آغاز شده تا نیمه دوم امسال به بهره برداری خواهد رسید.

مصری نژاد با اشاره به طرح احداث کارخانه احیا با ظرفیت تولید 1.5 میلیون تن آهن اسفنجی در سال گفت: دو طرح عمده دیگر این شرکت اجرای طرح شبکه فاضلاب شهر اردکان و نیروگاه سیکل ترکیبی 500 مگاواتی است که درصد عمده آنها اجرا شده و دو فاز گازی نیروگاه با ظرفیت 300 مگاوات در حال بهره برداری است.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید بدون درج نظر نیز از نظرات مطلع شوید، برای اینکار اینجا کلیک کنید.

.

.


نکات مهم

  • پاسخ‌هایی که به دیدگاه‌ کاربران گرامی داده می‌شود صرفا نظر شخصی نویسنده دیدگاه است و مسئولیت استفاده از این اطلاعات بر عهده کاربران خواهد بود.
  • دیدگاه‌هایی که دارای متن‌های تبلیغاتی، مشخصات شخصی و مطالب غیرمرتبط هستند پذیرفته نمی‌شوند.
  • لطفا سوال‌تان را واضح و شفاف بپرسید (خود را جای دیگران قرار دهید).
  • سوالات مبهم و تکراری (قبلا در نظرات جواب داده شده) پاسخی دریافت نمی‌کنند.