آخرین وضعیت پروژه‌های معدنی و صنعتی “کچاد”

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار مهم معادن

 به گفته مدیر مجتمع گندله سازی اردکان در حال حاضر حدود 5000 نفر بطور مستقیم و 24 هزار نفر بطور غیر مستقیم در مشاغل مرتبط با فعالیت‌های شرکت چادرملو مشغول به‌کار هستند.

به گزارش بورسینس به نقل از گروه دریافت خبر ایسنا، مصری‌نژاد با اشاره به طرح‌های توسعه این شرکت گفت: طی ماه های آینده با بهره برداری از چند طرح توسعه، بیش از 1400 نفر بطور مستقیم و 7000 نفر بطور غیر مستقیم مشغول به کار خواهند شد.

وی با اشاره به نقش شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در اشتغالزایی در منطقه و توسعه زیر ساخت های اقتصادی افزود: برای راه اندازی کارخانه های فولاد و آهن اسفنجی اردکان، نیروگاه 500 مگاواتی سیکل ترکیبی، فولاد سرمد، بیش از 28 هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.

مدیر مجتمع گندله‌سازی اردکان ادامه داد: طرح احداث کارخانه فولاد به ظرفیت تولید یک میلیون تن شمش و قابل ارتقا تا 1.3 میلیون تن از مهر 1389 آغاز شده و پیش بینی می شود تا آبان 1394 به بهره‌برداری برسد.

همچنین پروژه افزایش ظرفیت کارخانه گندله سازی از 3.4 میلیون تن به چهار میلیون تن که از نیمه نخست سال 1393 آغاز شده تا نیمه دوم امسال به بهره برداری خواهد رسید.

مصری نژاد با اشاره به طرح احداث کارخانه احیا با ظرفیت تولید 1.5 میلیون تن آهن اسفنجی در سال گفت: دو طرح عمده دیگر این شرکت اجرای طرح شبکه فاضلاب شهر اردکان و نیروگاه سیکل ترکیبی 500 مگاواتی است که درصد عمده آنها اجرا شده و دو فاز گازی نیروگاه با ظرفیت 300 مگاوات در حال بهره برداری است.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: کچاد

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب