همه شرکت‌های زیرمجموعه “حکشتی” همچنان تحریم هستند

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
مدیر عامل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

محمدحسین داجمر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه در حال حاضر تجارت ما بیشتر با کشور‌های چین و پس از آن کره، تایوان و مالزی است، در مورد اولویت اول در صنعت کشتی تصریح کرد: صنعت ساخت کشتی در داخل باید ابتدا از تعمیرات شروع شود و اگرچه سرمایه‌گذاری در تعمیرات کشتی ممکن است در ابتدا اقتصادی نباشد اما از آنجاکه سرمایه‌گذاری‌های زیربنایی انجام شده است، می توان با این نگاه کشتی‌سازی را فعال کرد .

وی گفت: سازندگان کشتی باید با تجهیز امکانات خود تکلیف سفارش‌های قبلی را مشخص کنند که در این صورت می توان نسبت به ارائه سفارش ساخت کشتی‌های کوچک و خدماتی اقدام کرد .

مدیر عامل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران (حکشتی) در بخشی از سخنان خود اظهار کرد: کشتی‌های ما در شرایط تحریم به کشورهای اروپایی و کشورهایی مثل استرالیا و کانادا که برای ما محدودیت ایجاد کردند، نمی‌توانند تردد کنند .

داجمر با بیان اینکه با لغو تحریم‌ها میزان تجارت خارجی افزایش می‌یابد و با فعال شدن خط اروپایی در بحث حمل و نقل دریایی به حجم بالایی از تجارت خارجی دست پیدا خواهیم کرد، تاکید کرد: آلمان جزو اولین کشورهایی بود که در بحث تجارت با آن‌ها تعامل داشتیم ولی در حال حاضر کشورهای شرقی مثل چین و هند طرف اول معامله با ایران شده‌اند .

وی با بیان اینکه وضعیت حمل و نقل ما متاثر از تجارت خارجی است و خط اروپایی ما به عنوان یکی از مهم‌ترین خطوط حمل و نقلی بوده که غیرفعال شده است، گفت: به عنوان ناوگان ملی همواره سهم مناسبی از محمولات وارداتی و صادراتی داشتیم و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران تا حد توان سعی کرده محمولات وارداتی و صادراتی کشور به ویژه کالاهای اساسی را به موقع تامین و با اولویت جابجا کند.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: حکشتی

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب