خانه - پتروشیمی و شیمیایی - ابراز تمایل شرکت آمریکایی برای همکاری با ایران در صنعت پتروشیمی

ابراز تمایل شرکت آمریکایی برای همکاری با ایران در صنعت پتروشیمی

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار مهم صنعت پتروشیمی

مدیر ارشد یک شرکت آمریکایی که در زمینه فروش تکنولوژی مورد نیاز صنعت پتروشیمی فعالیت دارد با اشاره به تمایل این شرکت برای همکاری با ایران گفت: «ما بررسی طرح های احتمالی را آغاز کرده ایم تا ببینیم چه فرصت هایی وجود خواهد داشت.

به گزارش بورسینس به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از گالف نیوز، در حالی که آمریکا و 5 قدرت جهانی مشغول مذاکره با ایران بر سر پرونده هسته ای این کشور و کاهش تحریم ها هستند، شرکت های پتروشیمی فرصت هایی را برای توسعه فعالیت خود در ایران می بینند.

یک مدیر ارشد شرکت هانی ول یو او پی آمریکا که در زمینه فروش تکنولوژی مورد نیاز صنعت پتروشیمی فعالیت دارد گفت، اگر تحریم ها کاهش یابد، فرصت های زیادی فراروی شرکت ها قرار خواهد گرفت.
میشائیل تی میلارد، معاون رئیس شرکت یو او پی نیز گفت: «اگر توافق به دست آید، پتانسیل زیادی وجود خواهد داشت.

 ما بررسی طرح های احتمالی را آغاز کرده ایم تا ببینیم چه فرصت هایی وجود خواهد داشت و ما چگونه نیروهای بازار و فروش های خودمان را به حرکت در خواهیم آورد. ما هیچ قرارداد یا فروشی به ایران نداشته ایم، اما می دانیم که بازیگران فعال در بازار این کشور چه کسانی هستند.»

وی افزود: «ما به مدت حدود 20 سال است که در ایران فعالیتی نداشته ایم و چیز زیادی در مورد صنعت (پتروشیمی) این کشور نمی دانیم. اما بخش زیادی از تکنولوژی مورد استفاده در ایران متعلق به یو او پی است.»
میلارد که روز دوشنبه در حاشیه کنفرانس بین المللی صنایع پایین دستی در ابوظبی سخن می گفت، تاکید کرد، در صورتی که تحریم ها برداشته شود، سرمایه گذاری عظیمی برای ارتقاء پالایشگاه های ایران صورت خواهد گرفت.

«در طی 20 سال گذشته هیچ ارتقایی صورت نگرفته است. راندمان پالایشگاه ها خیلی پایین است. همه این پالایشگاه ها در ایران 30 سال قبل توسط یو او پی طراحی شده اند. آنها زیرساخت های موجود را دارند.»
نماینده ارشد شرکت توتال فرانسه نیز در خصوص ورود به بازار انرژی ایران گفت، هنوز خیلی زود است بخواهیم در مورد اینکه آیا در ایران سرمایه گذاری خواهیم کرد یا نه صحبت کنیم.

جان ویاله فون، معاون بخش پالایش و پتروشیمی توتال گفت: «در صورتی که تحریم ها برداشته شود، ما وضعیت را بررسی خواهیم کرد، اما هنوز خیلی زود است در مورد آن صحبت کنیم.»

شما در بورس، علاوه بر خرید و فروش سهام:

 • می‌توانید در دارایی‌هایی مانند طلا و مسکن سرمایه‌گذاری کنید
 • در صندوق‌های سرمایه گذاری بدون ریسک، سود ثابت بگیرید

برای شروع سرمایه‌گذاری، افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
 • باشگاه مشتریان با جایزه
 • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
 • دریافت اعتبار معاملاتی
 • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
 • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
 • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
 • شناخته‌شده‌ترین اساتید
 • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
 • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب