تردید در اتمام مسکن مهر فاز ۱۱ پردیس تا پایان سال ۹۴

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار مسکن

در حالی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اطمینان از اتمام واحدهای مسکن مهر فاز ۱۱ پردیس خبر داده که بررسی عملکرد شرکت ترکیه‌ای در ۸ ماه اخیر نشان می‌دهد پروژه‌های کوزو سال آینده در صورت عدم بروز مسئله‌ای به اتمام خواهد رسید.

به گزارش بورسینس به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، احمد اصغری مهرآبادی با بیان این‌که 33 هزار واحد مسکن مهر در فاز 11 توسط شرکت کوزو در حال ساخت است، اظهار کرد: در حال حاضر بسیاری از واحدها از مرحله سفت کاری گذشته و وارد مرحله نارک کاری شده‌اند.

وی با بیان این‌که کوزو وعده داده امسال پروژه‌ها را تکمیل می‌کند، افزود: اطمینان داریم پروژه‌های کوزو امسال به اتمام می‌رسد اما به هر حال ممکن است مسائلی پیش آید که بخشی از این پروژه در ماه‌های ابتدایی سال آینده تکمیل شود.

گرچه قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در ادامه به اتمام واحدهای مسکن مهر فاز 11 در سال 94 تردید وارد می‌کند، اما واقعیت آن است که حتی اگر “مسائلی” هم پیش نیاید باز هم واحدها سال آینده تکمیل خواهد شد.

نگاهی به عملکرد شرکت کوزو در فاز 11 حاکی از آن است که از شهریور ماه سال گذشته تاکنون پروژه‌های مسکن مهر این فاز حدود 19 درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند. به‌عبارت دیگر طی 8 ماه اخیر ماهانه 2.3 درصد پیشرفت فیزیکی برای پروژه‌های مسکن مهر فاز 11 ثبت شده که البته رقم قابل توجهی است.

از سوی دیگر با توجه به پیشرفت ماهانه 2.3 درصدی پروژه‌های این فاز و 30 درصد باقیمانده تا تکمیل واحدهای مسکن مهر، نیمه اول سال آینده تاریخی خواهد بود که پرونده مسکن مهر فاز 11 کوزو در بخش ساختمان بسته خواهد شد، البته این پیش‌بینی در صورتی محقق می‌شود که “مسئله‌ای” احتمالی پیش نیاید.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب