عملکرد مثبت بیمه دانا / ارتقای رتبه بیمه دانا در صنعت بیمه کشور

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار بیمه

به گزارش سایت بورسینس به نقل از بورس نیوز به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، دکتر بیژن صادق که در جمع بیمه گذاران، نمایندگان، کارکنان شعبه وخانواده های آنها در استان همدان سخن می گفت: بیمه دانا را جزء خوش نام ترین شرکت ها درصنعت بیمه کشورعنوان کرد و با اشاره به خدمات و توانایی های این شرکت به ویژه درحوزه درمان گفت: خوشبختانه این شرکت موفق به کسب رضایت بیشتر مشتریان و بیمه گذاران خود به ویژه دراستان همدان شده است .

در این مراسم که اعضای هیات مدیره، معاونان مدیرعامل و چند تن از مدیران ستادی شرکت حضور داشتند، دکتر صادق روند رو به رشد شرکت در دو سال اخیر را مورد اشاره قرارداد و افزود: در این مدت بیمه دانا به عنوان دومین شرکت بیمه خصوصی کشور حضور فعالی در عرصه خدمات رسانی به مردم داشت و دارای حق بیمه مناسبی هم بود که با بارقه های امیدی که اخیرا شاهد آن بودیم، امید داریم رتبه این شرکت در صنعت بیمه ارتقا یابد .

وی، تلاش ها و زحمات کارکنان، نمایندگان و همراهی بیمه گذاران را حاصل این موفقیت ها دانست و ابراز امیدواری کرد: در آینده ای نزدیک با تحولات مثبت رخ داده در عرصه اقتصاد، شرایط بیمه ای مناسب تری درکشور حاکم شود تا بتوانیم خدمات بهتری به بیمه گذاران خود ارائه کنیم .

در این مراسم دکتر شیرزادی عضو هیات مدیره بیمه دانا نیز با اشاره به شرایط اقتصادی کشور گفت: در حال حاضر دولت به سمت اقتصاد بدون رانت حرکت می کند که کارکردن در این شرایط دشوار خواهد بود و شرکت هایی در این عرصه موفق خواهند بود که از مزیت رقابتی به درستی بهره ببرند .

وی رشد 46 درصدی پرتفوی شرکت و رشد کیفیت پرتفوی صنعت بیمه را نشان دهنده حرکت این صنعت به سوی منویات ترسیم شده دولت ذکر کرد .

بر اساس این گزارش پیش از سخنان مدیر عامل، خسروی مدیر دفتر هیات مدیره و مدیر عامل و محمدیان سرپرست منطقه هفت ضمن خوشامد گویی به مدعوین، هدف از برگزاری این مراسم را تقدیر از نمایندگان و بیمه گذاران برتر این استان عنوان کردند .

در پایان مراسم از بیمه گذاران و نمایندگان برتر شعبه همدان با اهدای لوح های سپاس قدردانی به عمل آمد . مقصودیان رییس شعبه همدان نیز از جمله افرادی بود که لوح تقدیر دریافت کرد .

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب