اعلام دلیل انفجار کنورتور در ذوب‌آهن تا پایان هفته

اعلام علت انفجار مرگبار در ذوب‌آهن تا پایان هفته

 درپی وقوع انفجار در مجموعه ذوب‌آهن اصفهان و کشته و مجروح شدن 9 نفر، کمیته‌های بررسی علت بروز حادثه تشکیل شده که قرار است علت را تا سه – چهار روز آینده اعلام کنند.

به گزارش بورسینس به نقل از خبرنگار ایسنا، روز پنج‌شنبه – 18 تیر – حدود ساعت چهار صبح حادثه بی‌سابقه‌ای در کارخانه ذوب‌آهن اصفهان رخ داد که در پی آن سه تن از کارکنان درگذشتند و شش نفر نیز مجروح شدند دلیل این انفجار در کنورتور دو کارخانه ذوب‌آهن در حال بررسی بوده و هنوز مشخص نشده است.

در این باره محمدرضا کجباف، سخنگوی شرکت ذوب‌آهن اصفهان به ایسنا گفت: کمیته‌هایی در کارخانه ذوب‌آهن تشکیل شده که در حال بررسی علت بروز حادثه هستند و تا روز چهارشنبه نتیجه بررسی‌ها اعلام می شود.

وی افزود: سه نفر از مصدومین این حادثه مداوا و از بیمارستان مرخص شده‌اند و سه نفر دیگر که بین 30 تا 50 درصد دچار سوختگی شده‌اند، در حال مداوا هستند.

به گفته کجباف این حادثه در روند تولید کارخانه ذوب آهن تاثیری‌ نگذاشته است، چراکه همواره دو کنورتور از مجموعه سه کنورتور در مدار بوده که اکنون نیز دو کنوتور در حال فعالیت هستند.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید بدون درج نظر نیز از نظرات مطلع شوید، برای اینکار اینجا کلیک کنید.

.

.


نکات مهم

  • پاسخ‌هایی که به دیدگاه‌ کاربران گرامی داده می‌شود صرفا نظر شخصی نویسنده دیدگاه است و مسئولیت استفاده از این اطلاعات بر عهده کاربران خواهد بود.
  • دیدگاه‌هایی که دارای متن‌های تبلیغاتی، مشخصات شخصی و مطالب غیرمرتبط هستند پذیرفته نمی‌شوند.
  • لطفا سوال‌تان را واضح و شفاف بپرسید (خود را جای دیگران قرار دهید).
  • سوالات مبهم و تکراری (قبلا در نظرات جواب داده شده) پاسخی دریافت نمی‌کنند.