آخرین خبر از مجامع شرکت‌های پالایشی

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار پالایشی و پتروشیمی

آخرین تحولات مربوط به برگزاری مجامع 6 پالایشگاه با برگزاری قطعی دو مجمع پالایشگاه اصفهان در فردا، احتمال 50 درصدی مجمع پالایشگاه تهران و تشکیل مجمع ۴ پالایشگاه دیگر در دو هفته آینده همراه شده است.

به گزارش بورسینس به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، طبق اعلام قبلی، 6 پالایشگاه اصفهان، بندرعباس، تبریز، تهران، لاوان و شیراز ، امروز و فردا را زمان برگزاری مجمع سالانه اعلام کرده اند ولی به دلیل آماده نشدن صورت های مالی 93 ، به جز قطعی شدن دو مجمع پالایشگاه اصفهان و احتمال 50 درصدی پالایشگاه تهران، مجمع 4 شرکت عملا” به دو هفته دیگر و بعد از انتشار صورت های مالی موکول شده است.

براساس این گزارش، پیگیری های بورس پرس نشان می دهد درحالی مجمع امروز دو پالایشگاه شیراز و لاوان به تنفس کشیده شده که با توجه به انتشار صورت های مالی 93 ، ساعت 9 و  11:30 فردا دو مجمع سالانه و فوق العاده پالایش نفت اصفهان  تشکیل خواهد شد و در مجمع فوق العاده “شپنا” افزایش سرمایه هزار میلیارد تومانی از محل سود انباشته به رای سهامداران گذاشته می شود.

مسئولان پالایشگاه تهران هم تمام تلاش خود را برای برگزاری مجمع ساعت 15 فردا می کنند اما احتمال اینکه این مجمع به تنفس کشیده شود ، زیاد است.

اما دو مجمع ساعت 9 و 11 پالایشگاه تبریز و مجمع ساعت 15 پالایشگاه بندرعباس که قرار است فردا چهارشنبه 31 تیرماه 94 تشکیل شود به تنفس کشیده می شود.

بنابراین مجامع این شرکت در نوبت دوم که دو هفته دیگر است، موکول می شود.

در این رابطه یک مقام آگاه علت برگزاری مجمع پالایشگاه اصفهان و تلاش مدیران پالایشگاه تهران برای برگزاری مجمع، به بورس پرس گفت: به دلیل وابستگی اعضاء هیات مدیره این دو پالایشگاه به مجموعه وزارت نفت و علاقه وزارت نفت به برگزاری مجمع ، این دو شرکت زمینه برگزاری مجمع را فراهم کرده اند. اما 4 شرکت دیگر ترجیح می دهند بین انتشار صورت های مالی و برگزاری مجمع ، فاصله منتطقی وجود داشته باشد.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: شاوان, شبریز, شبندر, شتران, شراز

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب