بهره برداری از واحد سوم تولید بنزین پالایشگاه طی دو ماه آینده

اخبار مهم پالایش نفت و گاز
واحد سوم تولید بنزین پالایشگاه طی دو ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید و با توجه به الزامات قانونی و عملیاتی شرکت در اجرای پروژه های کیفی سازی محصولات طی یک دوره 5 ساله باقی طرح های توسعه شرکت نیز از جمله طرح تصویه گازوئیل در حال اجرا می باشد.
 

به گزارش بورسینس به نقل از بورس نیوز ، اطلاعیه ای که 26 خرداد ماه سال جاری از طرف شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به شرکت های پالایشی ابلاغ و بعد از دو روز باز پس گرفته شد بر اساس اخبار و شنیده ها قرار بر ارائه ابلاغیه نهایی از سوی این نهاد تا پایان تیرماه سال جاری بود.

در همین راستا مدیر مالی شرکت پالایش نفت اصفهان در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز گفت: قرار بر ارائه دوباره چنین ابلاغیه ای از سوی پالایش و پخش فرآورده های نفتی نبوده و در حال حاضر نیز نرخ های فروش فرآورده های نفتی برای این مجموعه روال قبل را طی می کند و تغییری در آنها ایجاد نشده است.

مهدی صرامی در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر اینکه “ممکن است شرکت پالایش نفت اصفهان در سال جاری همچون پالایش نفت لاوان با تغییر غیر منتظره سود هر سهم همراه شود؟” عنوان کرد: با توجه به عملکرد این شرکت طی 4 ماه ابتدایی سال، احتمال تعدیل منفی سود هر سهم و یا شناسایی زیان تا پایان سال جاری نیست چرا که تغییری در وضعیت عملکرد شرکت ایجاد نشده است.

وی در رابطه با برنامه های آتی و طرح های توسعه شرکت گفت: واحد سوم تولید بنزین پالایشگاه طی دو ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید و با توجه به الزامات قانونی و عملیاتی شرکت در اجرای پروژه های کیفی سازی محصولات طی یک دوره 5 ساله باقی طرح های توسعه شرکت نیز از جمله طرح تصویه گازوئیل در حال اجرا می باشد.

این مقام مسئول در خصوص بازگشایی نماد معاملاتی “شپنا” گفت: ظرف چند روز آینده با ارائه گزارش عملکرد واقعی 3 ماهه نخست سال نماد “شپنا” بازگشایی خواهد شد.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید بدون درج نظر نیز از نظرات مطلع شوید، برای اینکار اینجا کلیک کنید.

.

.


نکات مهم

  • پاسخ‌هایی که به دیدگاه‌ کاربران گرامی داده می‌شود صرفا نظر شخصی نویسنده دیدگاه است و مسئولیت استفاده از این اطلاعات بر عهده کاربران خواهد بود.
  • دیدگاه‌هایی که دارای متن‌های تبلیغاتی، مشخصات شخصی و مطالب غیرمرتبط هستند پذیرفته نمی‌شوند.
  • لطفا سوال‌تان را واضح و شفاف بپرسید (خود را جای دیگران قرار دهید).
  • سوالات مبهم و تکراری (قبلا در نظرات جواب داده شده) پاسخی دریافت نمی‌کنند.