همایش رایگان تحلیل بنیادی صنعت ذغال سنگ و بازار سرمایه ایران

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
مدیرعامل مشاور سرمایه گذاری نیکی گستر

مدیرعامل مشاور سرمایه گذاری نیکی گستر از تحلیل بنیادی صنعت ذغال‌سنگ و وضعیت بازار سرمایه ایران برای فعالان حرفه ای در دوشنبه آینده و بررسی سایر صنایع بورسی در آینده خبر داد .

علی رحمانی در گفت و گو با پایگاه خبری بورس پرس، اظهار داشت: با توجه به تغییر اقتصادی و سیاسی کشور بعد از توافق هسته ای و لزوم بازنگری در متدولوژی و روش های تحلیل عمیق و بنیادی صنایع بورسی ، مقرر شده با همکاری دانشگاه الزهرا (س) ، وضعیت بازار اولیه و ثانویه هر یک از صنایع با حضور فعالان و مدیران و بازیگران اصلی مورد بررسی قرار گیرد.

وی ادامه داد: بر همین اساس برای شروع این برنامه بلندمدت، ساعت 16 دوشنبه آینده همایشی با عنوان “صنعت ذغال‌سنگ، عملکرد و چشم‌انداز سرمایه‌گذاری” به همراه تحلیل “وضعیت بازار سرمایه ایران” در سالن مصلی‌نژاد دانشگاه الزهرا(س) برگزار می‌ شود.

وی ادامه داد : این برنامه هرچند رایگان بوده اما با تمرکز بر فعالان حرفه ایی بازار سرمایه مانند کارگزاران، مدیران شرکت های سرمایه گذاری، صندوق ها، سبدگردان ها و… برگزار خواهد شد .

مدیرعامل سابق بورس تهران در واکنش به این سئوال که چرا که برای شروع این برنامه صنعت ذغال سنگ انتخاب شده ؟ به بورس پرس توضیح داد: این صنعت به رغم نادیده گرفته شدن، از محصولات اساسی در کوک سازی بوده و نقش مهمی در صنعت فولاد و به ویژه برای شرکت ذوب آهن دارد. از سوی دیگر شرایط خاص این صنعت به همراه لزوم توجه به زغال سنگ موجب چنین انتخابی شده است.

رحمانی با بیان اینکه به رغم حاکم شدن شرایط ناخوشایند بر بازار سرمایه ، فرصت مناسبی برای بروز رسانی تحلیل بنیادی صنایع بورسی ایجاد شده ، ادامه داد: قرار است در آینده صنایع مهم بورسی مانند صنعت بانکداری نیز با همکاری دانشگاه الزهرا(س) تحلیل بنیادی شوند.

براساس این گزارش، این همایش به همت شرکت مشاور سرمایه گذاری نیکی گستر و با حمایت شرکت تکادو  برگزار خواهد شد و با توجه به رایگان بودن همایش، اولویت بر اساس زمان ثبت نام است.

علاقمندان می توانند نسبت برای ثبت نام حداکثر تا ساعت 17 شنبه آینده 14 شهریور از طریق تماس تلفن 88379315 یا فکس 883665526 و یا پست الکترونیکی [email protected] اقدام کنند .

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: تحلیل بنیادی سهام

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب