تحلیل تکنیکال “فزرین” (زرین معدن اسیا )

تحلیل سهام
تحلیل سهام

در معاملات فزرین در روز دوشنبه 8 مهرماه سهامدار حقیقی 360 هزارتا عرضه کرد و بقیه بازار 144 هزارتا یعنی برای 23 نفر فروشنده متوسط 6000 عدد یعنی هنوز فروشنده با میانگین پایین و به اصلاح خیلی خرد تو بازاره. اکثر صفها امروز عرضه میشد اما فزرین جانانه ایستادگی کرد. باید ببینیم سهامدار عمده چه نقشه ای برای سهم داره دو تا سوال پیش میاد.
1:میخواد جلو رشد را بگیره : که براحتی میتونست صفو زودتر از اینها عرضه کنه با توجه به اینکه سهام مدیریتی شرکت دستشه هیچ مشکلی نداشت اما اینکار رو نکرد.
2:می خواد از این فرصت افزایش سرمایه استفاده کنه و با این صف و رشد قیمت پی به ای پایین سهمو با سایر همگروهیاش همسان کنه مثل کبافق و کاما که باید دو روز دیگه بازار رو رصد کنیم اما شواهد از عزم سهامدار عمده برای رشد قیمت حکایت داره. با توجه به تعدیلی که تا آخر مهر بعد از افزایش سرمایه به سازمان ارائه میشه رشد و اصلاح پی به ای انجام میشه. امسال سال شرکت در مجامع است فراموش نکنید. باید قیمت این سهم حوالی 2000 تومان باشه با سود حداقل 300 تومانی نه این قیمت 1100 تومانی . حال می خواد قبل مجمع به این قیمت برسه چه بهتر و گرنه این راه رو باید بره .

بریم سراغ نمودارها:

1:نمودار تعدیل شده:
در این نمودار مقاومت 1100 خیلی مهم بود که سهم با قدرت از اون عبور کرد .باید توجه کرد که این مقاومت کمی از قله 1200 تاریخی سهم نمیاره و احتمال میدم اگر حدسم درست باشه سهامدار عمده در صورت عرضه در لحظه های ابتدایی دوباره سهمو صف کنن و اونوقته که باید به 1600 هدف الگوی فنجان سلام کرد .

توجه: سرمایه‌گذاری در بورس نیازمند آموزش است. قوانین و مفاهیم مهم و نکات بسیار زیادی در بورس وجود دارد.

اگر بدون آموزش دیدن، در بورس سرمایه‌گذاری کنید سرمایه‌تان را به خطر انداخته‌اید.

با توجه به شرایط فعلی، ما دوره‌ی آنلاین ویژه ورود به بورس را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

جزییات بیشتر این دوره را اینجا ببینید (با امکان سفارش و دانلود فوری پس از خرید)

برای مشاهده نمودار در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید.

تحلیل فزرین

2:نمودار تعدیل نشده یا خام:
یک کنج رو نشون میده که اتفاقا سقف اون میشه 1100 که اونو رد کرده و میبینیم تمام مقاومتها شکسته شده و مونده 1200 که فردا بهش برخورد میکنه. قدرت خریدارها و رشد شارپ سهم نشون از عطش بازار میده برای خرید. دو دستی سهمتون رو بچسبید از هیاهوی منفی بافان هم نترسید.

برای مشاهده نمودار در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید.

تحلیل فزرین

نقل : عالمی

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید بدون درج نظر نیز از نظرات مطلع شوید، برای اینکار اینجا کلیک کنید.

.

.

نکات مهم

  • پاسخ‌هایی که به دیدگاه‌ کاربران گرامی داده می‌شود صرفا نظر شخصی نویسنده دیدگاه است و مسئولیت استفاده از این اطلاعات بر عهده کاربران خواهد بود.
  • دیدگاه‌هایی که دارای متن‌های تبلیغاتی، مشخصات شخصی و مطالب غیرمرتبط هستند پذیرفته نمی‌شوند.
  • لطفا سوال‌تان را واضح و شفاف بپرسید (خود را جای دیگران قرار دهید).
  • سوالات مبهم و تکراری (قبلا در نظرات جواب داده شده) پاسخی دریافت نمی‌کنند.
  • این سایت (بورسینس) متعلق به هیچ کارگزاری یا نهاد مالی نیست و بصورت شخصی اداره می‌شود. برای دریافت پشتیبانی، رفع مشکلات و سایر مسائل مرتبط، با کارگزارتان تماس بگیرید (تنها راه ممکن).