شرکت‌های جديد برای عرضه اولیه در بورس

اخبار بورس
اخبار بورس

نفت سپاهان، نفت جی، سیدکو، سیمان ساوه، گروه صنعتی پاکشو در راه بورس

اسماعیل درگاهی سرپرست پذیرش بورس درخصوص پذیرش‌های جدید، اظهار کرد: شرکت نفت سپاهان در اولویت واگذاری در آینده‌ای نزدیک قرار دارد و بارگذاری اطلاعات و صورت‌های مالی شرکت نفت سپاهان در سامانه کدال آغاز شده است که به این ترتیب با نهایی شدن امیدنامه، درج نام شرکت در فهرست نرخ‌های بورس انجام می‌شود. با توجه به توافق و برنامه‌ریزی صورت‌گرفته و عزم جدی سهامدار عمده برای عرضه سهام، به زودی شاهد عرضه سهام نفت سپاهان خواهیم بود.
درگاهی خاطرنشان کرد: شرکت‌های متعددی همچون نفت جی، سیمان خوزستان، سیمان ساوه، گروه صنعتی پاکشو، برخی از هلدینگ‌های شستا (شرکت سرمایه‌گذاری تامین‌اجتماعی) و برخی از شرکت‌های مشمول واگذاری همچون شرکت سرمایه‌گذاری آب و برق صبا، مهاب قدس، منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج‌ فارس، شرکت‌های وابسته به شرکت ملی گاز ایران و دیگر شرکت‌های اصل«44» در مراحل مختلف بررسی و آماده‌سازی برای پذیرش اولیه یا مراحل بعد از پذیرش (شامل درج و عرضه) قرار دارند.
شرکت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان (سیدکو)، سرمایه‌گذاری صدر تامین و هلدینگ دارویی تامین در اولویت تکمیل مراحل لازم برای عرضه قرار دارند که به نظر می‌رسد گزینه بعدی برای عرضه از میان سه شرکت اخیر باشد. وی درخصوص مذاکرات برای پذیرش شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین، اظهار کرد: مذاکرات اولیه شروع و مدارک اولیه دریافت شده، امید است با تحولات صورت‌گرفته در شستا، زمینه همکاری بیشتر و تسریع در واگذاری‌ها فراهم شود.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

توجه: سرمایه‌گذاری در بورس نیازمند آموزش است. قوانین و مفاهیم مهم و نکات بسیار زیادی در بورس وجود دارد.

اگر بدون آموزش دیدن، در بورس سرمایه‌گذاری کنید سرمایه‌تان را به خطر انداخته‌اید.

با توجه به شرایط فعلی، ما دوره‌ی آنلاین ویژه ورود به بورس را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

جزییات بیشتر این دوره را اینجا ببینید (با امکان سفارش و دانلود فوری پس از خرید)

اموزش بورس

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید بدون درج نظر نیز از نظرات مطلع شوید، برای اینکار اینجا کلیک کنید.

.

.

نکات مهم

  • پاسخ‌هایی که به دیدگاه‌ کاربران گرامی داده می‌شود صرفا نظر شخصی نویسنده دیدگاه است و مسئولیت استفاده از این اطلاعات بر عهده کاربران خواهد بود.
  • دیدگاه‌هایی که دارای متن‌های تبلیغاتی، مشخصات شخصی و مطالب غیرمرتبط هستند پذیرفته نمی‌شوند.
  • لطفا سوال‌تان را واضح و شفاف بپرسید (خود را جای دیگران قرار دهید).
  • سوالات مبهم و تکراری (قبلا در نظرات جواب داده شده) پاسخی دریافت نمی‌کنند.
  • این سایت (بورسینس) متعلق به هیچ کارگزاری یا نهاد مالی نیست و بصورت شخصی اداره می‌شود. برای دریافت پشتیبانی، رفع مشکلات و سایر مسائل مرتبط، با کارگزارتان تماس بگیرید (تنها راه ممکن).