تاریخ و نحوه پرداخت سود سهام گل‌گهر (کگل)

سود سهام شرکت گل گهر

به گزارش بورسینس به نقل از سایت کدال، زمان‌بندی پرداخت سود سهام شرکت گل گهر (کگل) به شرح زیر است.

سود سال مالی منتهی به 1396/12/29 پس از برگزاری مجمع شرکت در تیرماه 97 اطلاع رسانی خواهد شد.

پرداخت سود سهام سال مالی منتهی به 1395/12/29 مطابق نامه رسمی زیر انجام می شود:

توجه: سرمایه‌گذاری در بورس نیازمند آموزش است. قوانین و مفاهیم مهم و نکات بسیار زیادی در بورس وجود دارد.

اگر بدون آموزش دیدن، در بورس سرمایه‌گذاری کنید سرمایه‌تان را به خطر انداخته‌اید.

با توجه به شرایط فعلی، ما دوره‌ی آنلاین ویژه ورود به بورس را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

جزییات بیشتر این دوره را اینجا ببینید (با امکان سفارش و دانلود فوری پس از خرید)

.

سود سهام گل گهر

 

 

سود سال مالی منتهی به 29 اسفند 94

 

سود سهام کگل

سود سهام سال مالی منتهی به 1393/12/29

برنامه زمان‌بندی پرداخت سود سهام سال مالی منتهی به 1393/12/29 پس از تصویب مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ 1394/04/30 برای سهامداران حقیقی از آذرماه 94 لغایت اسفندماه 94 از طریق بانک سپه می‌باشد.

سود نقدی تصویب شده 500 ریال به ازای هر سهم است.

سود سهامداران حقوقی شرکت طی مهلت قانونی پرداخت می‌شود.

در صورت وجود ابهام، با امور سهام شرکت تماس بگیرید. سایت گل گهر: geg.ir

منبع اطلاعیه ها و نامه ها: سایت کدال Codal.ir

—————–

معاون سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات اعلام کرد:

پیش بینی مثبت از سنگ آهنی ها / پیشرفت 20 درصدی پروژه مهم “کچاد و کگل”

معاون سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با اعلام پیشرفت 20 درصدی انتقال آب خلیج فارس به طرح های چادرملو و گل گهر، پیش بینی کرد سود سنگ آهنی ها در نیمه دوم سال بهتر از 6 ماهه اول باشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مرتضی علی اکبری معاون مالی و اقتصادی سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با اشاره به دورنمای روشن گروه سنگ آهنی‌ها و فولادی‌های حاضر در بازار سهام به فارس گفت: با توجه به افزایش قیمت ها در بازارهای جهانی، وضعیت سودآوری شرکت های سنگ آهنی در نیمه دوم امسال بهتر از 6 ماهه اول خواهد بود.

وی با بیان اینکه تعدیل سود برآوردی سنگ آهنی ها و گروه فلزات اساسی در پایان عملکرد 12 ماهه امسال آنها شناسایی خواهد شد، اظهار داشت: چنانچه قیمت ها در بازارهای جهانی همچنان در محدوده کنونی قرار داشته باشند، بطور حتم سنگ آهنی ها و فلزی ها از تعدیل سود با اهمیت برخوردار خواهند شد.

علی اکبری از تلاش سهامداران عمده سنگ آهنی ها برای کاهش 30 درصدی بهره مالکانه سنگ آهن در رایزنی با مجلس برای بودجه سال 96 خبر داد و گفت: بهره مالکانه در لایحه بودجه 96 به همان نسبت سال 95 تعیین شده و این در حالی است که این رقم نسبت به سال های قبل برای سنگ آهنی ها بهبود یافته است.

به گفته این مقام مسئول برنامه ریزی برای اخذ بهره مالکانه از معادن در حالی همه ساله چالش جدیدی برای دولت و فعالان سنگ آهنی است که در اغلب کشورهای دنیا این رقم به دلیل رکود از شرکت ها اخذ نمی شود.

علی اکبری افزود:دولت برای افزایش عوارض صادراتی سنگ آهن با هدف گرایش معدنی ها برای تولید محصولات برخوردار از ارزش افزوده اقدام کرده است، این عوارض با هدف جلوگیری از خام فروشی در حالی همه ساله بر روی سنگ آهن دانه بندی و یا کنسانتره و گندله بسته می شود که هم اکنون در برخی از سنگ‌های معدنی به دلیل عدم مصرف داخلی باید به ناچار صادر شوند. بر این اساس دولت باید عوارض صادرات سنگ آهن دانه بندی را بطور تخصصی و بر اساس مشخصات فنی که در داخل امکان استفاده و ایجاد ارزش افزوده از آنها وجود ندارد را تعیین کند.

معاون مالی و اقتصادی “ومعادن”با تبیین دورنمای قیمت ها در بازارهای جهانی فلزات اساسی گفت: با توجه به اوج گیری شدید اخیر قیمت ها در بازارهای جهانی به نظر می رسید، در روند صعودی شکل گرفته امکان اصلاح قیمت ها وجود داشته باشد، هر چند که نرخ گذاری ها همچنان بالاتر از رقم های گذشته خواهد بود.بر این اساس انتظار می رود نرخ فروش محصولات در بودجه های برآوردی سال 96 برای معدنی ها و گروه فلزات اساسی بر اساس میانگین قیمت های جهانی در سال 95 تعیین شود.

علی اکبری با اشاره به برنامه انتقال آب خلیج فارس برای طرح های فولادی چادرملو و گل گهر در کویر مرکزی ایران گفت: این طرح هم اکنون با پیشرفت 20 درصدی در حالی پیش می‌رود که شرکت های سنگ آهنی با اجرای طرح هایی همچون تصفیه فاضلاب شهرها امکان تامین آب را برای خود فراهم کرده اند.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید بدون درج نظر نیز از نظرات مطلع شوید، برای اینکار اینجا کلیک کنید.

.

.


نکات مهم

  • پاسخ‌هایی که به دیدگاه‌ کاربران گرامی داده می‌شود صرفا نظر شخصی نویسنده دیدگاه است و مسئولیت استفاده از این اطلاعات بر عهده کاربران خواهد بود.
  • دیدگاه‌هایی که دارای متن‌های تبلیغاتی، مشخصات شخصی و مطالب غیرمرتبط هستند پذیرفته نمی‌شوند.
  • لطفا سوال‌تان را واضح و شفاف بپرسید (خود را جای دیگران قرار دهید).
  • سوالات مبهم و تکراری (قبلا در نظرات جواب داده شده) پاسخی دریافت نمی‌کنند.