میتسوبیشی ژاپن کامیون و اتوبوس به ایران صادر می کند

میتسوبیشی ژاپن

میتسوبیشی فوسو اولین سازنده کامیون و اتوبوس در ژاپن ار صادرات کامیون و اتوبوس به ایران خبر داد.

به گزارش بورسینس به نقل از تلویزیون «ان اچ کی» ژاپن ، براساس اعلام این شرکت، صادرات کامیون های سبک طبق قراردادی که با نمایندگی این شرکت در دوبی امضا شده در سال جاری میلادی آغاز و این کامیون ها در ایران توزیع می شود.

ایران با ظرفیت خرید یک میلیون خودرو و وسایل حمل و نقل جدید در سال، یکی از بزرگ ترین بازارهای وسایل حمل و نقل در خاورمیانه محسوب می شود .
براساس اعلام این شرکت، قبل از شدت گرفتن تحریم ها علیه ایران در سال 2010 بیش از 30 هزار دستگاه کامیون به ایران فروخته شد.

میتسوبیشی فوسو اعلام کرد: انتظار می رود با لغو تحریم ها، تقاضا برای وسایل حمل و نقل تجاری ازجمله کامیون های سبک از سوی ایران افزایش یابد.

میتسوبیشی ژاپن

 میتسوبیشی ژاپن خواستار سرمایه گذاری انرژی در ایران شد

۰۵ بهمن ۱۳۹۴

نمایندگانی از شرکت میتسوبیشی ژاپن در تهران حضور یافتند و در جلساتی با تعدادی از مدیران وزارت نیرو درخواست سرمایه گذاری در بخش انرژی های تجدیدپذیر ارائه دادند.

به گزارش بورسینس به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، پس از ابراز تمایل شرکت ENEL ایتالیا برای سرمایه گذاری در بخش انرژی های تجدیدپذیر ایران، شرکت میتسوبیشی ژاپن نیز برای سرمایه گذاری در این بخش ابراز تمایل و آمادگی کرد.

نمایندگی از شرکت میتسوبیشی ژاپن در روزهای اخیر با حضور در تهران، جلساتی با برخی از مدیران وزارت نیرو داشتند. در این جلسات که با حضور مدیران سازمان انرژی های نوی ایران برگزار شد، گزارشی از سوی نمایندگان این شرکت ژاپنی در خصوص توانمندی های تأمین مالی و توانمندی های فنی گروه میتسوبیشی ارائه شد و از سوی مدیران سانا نیز گزارشی در خصوص فرصت های بالقوه جذب سرمایه در بخش انرژی های تجدیدپذیر ایران طرح شد.

در سری جلسات برگزار شده بین مدیران وزارت نیرو و نمایندگان شرکت میتسوبیشی ژاپن، ظرفیت های ایران در بخش توسعه انرژی های خورشیدی و بادی بیشتر از سایر بخش ها مورد توجه ژاپنی ها قرار گرفت؛ اما هر نوع مذاکره جدی برای امضای توافق نامه یا عقد قرارداد به جلسات بعدی موکول شد.

نمایندگان شرکت میتسوبیشی با گزارش هایی مکتوب و مولتی مدیا در خصوص ظرفیت های سرمایه گذاری در بخش انرژی های تجدیدپذیر ایران، تهران را به مقصد توکیو ترک کردند تا فرصت های متعدد سرمایه گذاری در این بخش را با دیگر مدیران گروه میتسوبیشی طرح کنند و در صورت جلب نظر آنها، برای ادامه مذاکرات سفر دوباره ای به تهران داشته باشند.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید بدون درج نظر نیز از نظرات مطلع شوید، برای اینکار اینجا کلیک کنید.

.

.


نکات مهم

  • پاسخ‌هایی که به دیدگاه‌ کاربران گرامی داده می‌شود صرفا نظر شخصی نویسنده دیدگاه است و مسئولیت استفاده از این اطلاعات بر عهده کاربران خواهد بود.
  • دیدگاه‌هایی که دارای متن‌های تبلیغاتی، مشخصات شخصی و مطالب غیرمرتبط هستند پذیرفته نمی‌شوند.
  • لطفا سوال‌تان را واضح و شفاف بپرسید (خود را جای دیگران قرار دهید).
  • سوالات مبهم و تکراری (قبلا در نظرات جواب داده شده) پاسخی دریافت نمی‌کنند.