میتسوبیشی ژاپن کامیون و اتوبوس به ایران صادر می کند

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
میتسوبیشی ژاپن

میتسوبیشی فوسو اولین سازنده کامیون و اتوبوس در ژاپن ار صادرات کامیون و اتوبوس به ایران خبر داد.

به گزارش بورسینس به نقل از تلویزیون «ان اچ کی» ژاپن ، براساس اعلام این شرکت، صادرات کامیون های سبک طبق قراردادی که با نمایندگی این شرکت در دوبی امضا شده در سال جاری میلادی آغاز و این کامیون ها در ایران توزیع می شود.

ایران با ظرفیت خرید یک میلیون خودرو و وسایل حمل و نقل جدید در سال، یکی از بزرگ ترین بازارهای وسایل حمل و نقل در خاورمیانه محسوب می شود .
براساس اعلام این شرکت، قبل از شدت گرفتن تحریم ها علیه ایران در سال 2010 بیش از 30 هزار دستگاه کامیون به ایران فروخته شد.

میتسوبیشی فوسو اعلام کرد: انتظار می رود با لغو تحریم ها، تقاضا برای وسایل حمل و نقل تجاری ازجمله کامیون های سبک از سوی ایران افزایش یابد.

میتسوبیشی ژاپن

 میتسوبیشی ژاپن خواستار سرمایه گذاری انرژی در ایران شد

۰۵ بهمن ۱۳۹۴

نمایندگانی از شرکت میتسوبیشی ژاپن در تهران حضور یافتند و در جلساتی با تعدادی از مدیران وزارت نیرو درخواست سرمایه گذاری در بخش انرژی های تجدیدپذیر ارائه دادند.

به گزارش بورسینس به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، پس از ابراز تمایل شرکت ENEL ایتالیا برای سرمایه گذاری در بخش انرژی های تجدیدپذیر ایران، شرکت میتسوبیشی ژاپن نیز برای سرمایه گذاری در این بخش ابراز تمایل و آمادگی کرد.

نمایندگی از شرکت میتسوبیشی ژاپن در روزهای اخیر با حضور در تهران، جلساتی با برخی از مدیران وزارت نیرو داشتند. در این جلسات که با حضور مدیران سازمان انرژی های نوی ایران برگزار شد، گزارشی از سوی نمایندگان این شرکت ژاپنی در خصوص توانمندی های تأمین مالی و توانمندی های فنی گروه میتسوبیشی ارائه شد و از سوی مدیران سانا نیز گزارشی در خصوص فرصت های بالقوه جذب سرمایه در بخش انرژی های تجدیدپذیر ایران طرح شد.

در سری جلسات برگزار شده بین مدیران وزارت نیرو و نمایندگان شرکت میتسوبیشی ژاپن، ظرفیت های ایران در بخش توسعه انرژی های خورشیدی و بادی بیشتر از سایر بخش ها مورد توجه ژاپنی ها قرار گرفت؛ اما هر نوع مذاکره جدی برای امضای توافق نامه یا عقد قرارداد به جلسات بعدی موکول شد.

نمایندگان شرکت میتسوبیشی با گزارش هایی مکتوب و مولتی مدیا در خصوص ظرفیت های سرمایه گذاری در بخش انرژی های تجدیدپذیر ایران، تهران را به مقصد توکیو ترک کردند تا فرصت های متعدد سرمایه گذاری در این بخش را با دیگر مدیران گروه میتسوبیشی طرح کنند و در صورت جلب نظر آنها، برای ادامه مذاکرات سفر دوباره ای به تهران داشته باشند.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: میتسوبیشی ژاپن, واردات خودرو

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب