تولید کنسانتره سنگ آهن کارخانه زرند از مرز 3 میلیون تن عبور کرد

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار سنگ اهن

مدیر کارخانه کنسانتره سنگ آهن شرکت فولاد زرند ایرانیان گفت: تولید کنسانتره سنگ آهن از مرز ۳ میلیون تن در کارخانه کنسانتره فولاد زرند ایرانیان گذشت.

حمیدرضا پوردهشیخی در آیین تجلیل از کارکنان نمونه کارخانه کنسانتره سنگ آهن شرکت فولاد زرند ایرانیان در گفت‌وگو با خبرنگار صدای زرند اظهار داشت: با اراده استوار مجموعه کارکنان و مدیریت این کارخانه موفق به ثبت رکورد تولید بیش از ۳ میلیون تن کنسانتره سنگ آهن با کیفیت مطلوب شده‌اند.

پورده‌شیخی با اشاره به تخصص و دانش فنی و مدیریتی کارکنان بومی این مجموعه گفت: شاید تا چند سال پیش کمتر کسی به ظرفیت جوانان این منطقه اعتقاد داشت، اما در حال حاضر می‌بینیم، جوانان و مهندسان این شهرستان با همت و تلاش خود چرخ‌های صنعت را به حرکت در آورده و توانایی خود را اثبات کرده‌اند

وی بیان داشت: شرکت میدکو سرمایه‌گذار این مجموعه در سخت‌ترین شرایط کشور از لحاظ اقتصادی پا به عرصه سرمایه‌گذاری در بخش صنعت و معدن کرد که با همت مدیران و متخصصان تلاشگر خود با سربلندی در حال ادامه کار و توسعه صنایع معدنی در سراسر کشور است.

مدیر کارخانه کنسانتره سنگ آهن شرکت فولاد زرند ایرانیان با تاکید بر تلاش و پشتکار بیشتر کارکنان این واحد صنعتی موفقیت بیش از پیش این مجموعه را از خداوند متعال خواستار شد.

این مسئول با تشکر از حضور کارکنان و خانواده‌های آنان به توجه ویژه مدیران شرکت به اقدامات رفاهی، فرهنگی و اجتماعی عنوان کرد: این مجموعه برنامه‌هایی را در دست اقدام دارد که ان‌شاءالله با بهبود وضعیت جهانی قیمت‌ها و با افزایش تناژ تولید و فروش مناسب اجرای برنامه‌های رفاهی قوت بیشتری می‌گیرد.

به گزارش صدای زرند، کارخانه کنسانتره سنگ آهن شرکت فولاد زرند ایرانیان با ظرفیت تولید ۴ میلیون تن در سال مشغول به فعالیت است و زمینه اشتغالزایی بیش از ۴۳۰ نفر از جوانان شهرستان زرند را به صورت مستقیم فراهم کرده است.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: شرکت فولاد زرند ایرانیان

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب