عقد قرارداد “کیسون” در زمینه پروژه ریلی با ایتالیایی‌ها

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
قرارداد

یکی دیگر از برنامه های شرکت کیسون انتقال از بازار توافقی پایه به بازار اصلی فرابورس می باشد که در حال حاضر در حال تکمیل مدارک مورد نیاز برای آن در جهت ارائه به سازمان بورس هستیم و تا در صورت موافقت با درخواست سهام این شرکت به بازار عادی فرابورس منتقل شود.

سهام شرکت کیسون که در حوزه ها و پروژه هایی همچون نفت و گاز، پتروشیمی و بزرگراه و … فعال است، بعد از اعلام قرارداد 1.8 میلیارد دلاری خود در رابطه با سرمایه گذاری، احداث و بهره برداری خطوط لوله گاز رسانی به استان سیستان و بلوچستان، با نوسان و رشد قیمتی 26 درصدی در آذرماه سال جاری همراه شده و طی معاملات چند روز گذشته نیز با اخباری که در رابطه با قراداد این شرکت با یک شرکت ایتالیایی با نوسانات مثبتی مواجه گشت.

در همین راستا کارشناس امور سهام شرکت کیسون در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: رئیس هیأت مدیره “کیسون” در حال حاضر به ایتالیا برای انجام مذاکرات سفر کرده و آنچه تاکنون مشخص شده عقد قرارداد در زمینه پروژه ریلی می باشد. اما با توجه به اینکه هنوز مسئولین به ایران بازنگشته اند جزئیات دقیق این پروژه مشخص نشده است و نمی توان اطلاعات دقیق تری ارائه کرد.

مقتدر در ادامه در رابطه با قراردادهای دیگر شرکت گفت: نحوه تأمین مالی پروژه گاز رسانی به استان سیستان و بلوچستان نیز مشخص و زمان آن نیز تمدید شده است.

با توجه به اینکه این روزها با لغو تحریم ها اغلب شرکت هایی که در حوزه های بین المللی فعالیت دارند منتظر آزاد شدن پول های بلوکه شده خود هستند، این مقام مسئول نیز در رابطه با مطالبات “کیسون” از خارجی ها گفت: درآمد ناشی از تمامی پروژه های بین المللی که تاکنون انجام شده تماماً دریافت شده و مطالبات بلوکه ای نداریم.

وی در رابطه با برنامه های آتی گفت: یکی دیگر از برنامه های شرکت کیسون انتقال از بازار توافقی پایه به بازار اصلی فرابورس می باشد که در حال حاضر در حال تکمیل مدارک مورد نیاز برای آن در جهت ارائه به سازمان بورس هستیم و تا در صورت موافقت با درخواست سهام این شرکت به بازار عادی فرابورس منتقل شود.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: کیسون

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب