عقد قرارداد “کیسون” در زمینه پروژه ریلی با ایتالیایی‌ها

قرارداد

یکی دیگر از برنامه های شرکت کیسون انتقال از بازار توافقی پایه به بازار اصلی فرابورس می باشد که در حال حاضر در حال تکمیل مدارک مورد نیاز برای آن در جهت ارائه به سازمان بورس هستیم و تا در صورت موافقت با درخواست سهام این شرکت به بازار عادی فرابورس منتقل شود.

سهام شرکت کیسون که در حوزه ها و پروژه هایی همچون نفت و گاز، پتروشیمی و بزرگراه و … فعال است، بعد از اعلام قرارداد 1.8 میلیارد دلاری خود در رابطه با سرمایه گذاری، احداث و بهره برداری خطوط لوله گاز رسانی به استان سیستان و بلوچستان، با نوسان و رشد قیمتی 26 درصدی در آذرماه سال جاری همراه شده و طی معاملات چند روز گذشته نیز با اخباری که در رابطه با قراداد این شرکت با یک شرکت ایتالیایی با نوسانات مثبتی مواجه گشت.

در همین راستا کارشناس امور سهام شرکت کیسون در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: رئیس هیأت مدیره “کیسون” در حال حاضر به ایتالیا برای انجام مذاکرات سفر کرده و آنچه تاکنون مشخص شده عقد قرارداد در زمینه پروژه ریلی می باشد. اما با توجه به اینکه هنوز مسئولین به ایران بازنگشته اند جزئیات دقیق این پروژه مشخص نشده است و نمی توان اطلاعات دقیق تری ارائه کرد.

توجه: سرمایه‌گذاری در بورس نیازمند آموزش است. قوانین و مفاهیم مهم و نکات بسیار زیادی در بورس وجود دارد.

اگر بدون آموزش دیدن، در بورس سرمایه‌گذاری کنید سرمایه‌تان را به خطر انداخته‌اید.

با توجه به شرایط فعلی، ما دوره‌ی آنلاین ویژه ورود به بورس را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

جزییات بیشتر این دوره را اینجا ببینید (با امکان سفارش و دانلود فوری پس از خرید)

مقتدر در ادامه در رابطه با قراردادهای دیگر شرکت گفت: نحوه تأمین مالی پروژه گاز رسانی به استان سیستان و بلوچستان نیز مشخص و زمان آن نیز تمدید شده است.

با توجه به اینکه این روزها با لغو تحریم ها اغلب شرکت هایی که در حوزه های بین المللی فعالیت دارند منتظر آزاد شدن پول های بلوکه شده خود هستند، این مقام مسئول نیز در رابطه با مطالبات “کیسون” از خارجی ها گفت: درآمد ناشی از تمامی پروژه های بین المللی که تاکنون انجام شده تماماً دریافت شده و مطالبات بلوکه ای نداریم.

وی در رابطه با برنامه های آتی گفت: یکی دیگر از برنامه های شرکت کیسون انتقال از بازار توافقی پایه به بازار اصلی فرابورس می باشد که در حال حاضر در حال تکمیل مدارک مورد نیاز برای آن در جهت ارائه به سازمان بورس هستیم و تا در صورت موافقت با درخواست سهام این شرکت به بازار عادی فرابورس منتقل شود.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید بدون درج نظر نیز از نظرات مطلع شوید، برای اینکار اینجا کلیک کنید.

.

.

نکات مهم

  • پاسخ‌هایی که به دیدگاه‌ کاربران گرامی داده می‌شود صرفا نظر شخصی نویسنده دیدگاه است و مسئولیت استفاده از این اطلاعات بر عهده کاربران خواهد بود.
  • دیدگاه‌هایی که دارای متن‌های تبلیغاتی، مشخصات شخصی و مطالب غیرمرتبط هستند پذیرفته نمی‌شوند.
  • لطفا سوال‌تان را واضح و شفاف بپرسید (خود را جای دیگران قرار دهید).
  • سوالات مبهم و تکراری (قبلا در نظرات جواب داده شده) پاسخی دریافت نمی‌کنند.
  • این سایت (بورسینس) متعلق به هیچ کارگزاری یا نهاد مالی نیست و بصورت شخصی اداره می‌شود. برای دریافت پشتیبانی، رفع مشکلات و سایر مسائل مرتبط، با کارگزارتان تماس بگیرید (تنها راه ممکن).